azuracast - en to uk_UA translation catalogue (1709 entries)

en: # Episodes
uk_UA: # Епізоди

en: # Songs
uk_UA: # Пісні

en: %{ dj } is now live on %{ station }! Tune in now: %{ url }
uk_UA: %{ dj } зараз в ефірі на станції %{ station }! Приєднуйтесь за посиланням: %{ url }

en: %{ hours } hours
uk_UA: %{ hours } годин

en: %{ minutes } minutes
uk_UA: %{ minutes } хвилин

en: %{ seconds } seconds
uk_UA: %{ seconds } секунди

en: %{ station } is back online! Tune in now: %{ url }
uk_UA: %{ station } знову онлайн! Приєднуйтесь за посиланням: %{ url }

en: %{ station } is going offline for now.
uk_UA: %{ station } наразі офлайн.

en: %{filesCount} File | %{filesCount} Files
uk_UA[0]: %{filesCount} Файл
uk_UA[3]: %{filesCount} Файли

en: %{listeners} Listener | %{listeners} Listeners
uk_UA[0]: %{listeners} Слухач
uk_UA[1]: %{listeners} Слухачів
uk_UA[2]: %{listeners} Слухачів
uk_UA[3]: %{listeners} Слухачі

en: %{messages} queued messages
uk_UA: %{messages} повідомлень у черзі

en: %{name} - Copy
uk_UA: %{name} - Копіювати

en: %{numPlaylists} playlist | %{numPlaylists} playlists
uk_UA[0]: %{numPlaylists} плейлист
uk_UA[1]: %{numPlaylists} плейлисти
uk_UA[2]: %{numPlaylists} плейлисти
uk_UA[3]: %{numPlaylists} плейлисти

en: %{numSongs} uploaded song | %{numSongs} uploaded songs
uk_UA[0]: %{numSongs} завантажена пісня
uk_UA[1]: %{numSongs} завантажені пісні
uk_UA[2]: %{numSongs} завантажені пісні
uk_UA[3]: %{numSongs} завантажені пісні

en: %{spaceUsed} of %{spaceTotal} Used
uk_UA: %{spaceUsed} із %{spaceTotal} використовується

en: %{spaceUsed} Used
uk_UA: %{spaceUsed} Використано

en: %{station} - Copy
uk_UA: %{station} - Копія

en: 12 Hour
uk_UA: 12 годин

en: 24 Hour
uk_UA: 24 години

en: A completely random track is picked for playback every time the queue is populated.
uk_UA: Кожного разу, коли черга заповнюється, вибирається абсолютно випадковий трек для відтворення.

en: A name for this stream that will be used internally in code. Should only contain letters, numbers, and underscores (i.e. "stream_lofi").
uk_UA: Назва для цього потоку що буде використовуватися в коді. Має містити лише літери, цифри та підкреслення (наприклад, "stream_lofi").

en: A passkey has been selected. Submit this form to add it to your account.
uk_UA: Ключ доступу обрано. Надішліть цю форму для додавання до свого облікового запису.

en: A playlist containing media files hosted on this server.
uk_UA: Плейлист, що містить медіа-файли, розміщені на цьому сервері.

en: A playlist that instructs the station to play from a remote URL.
uk_UA: Плейлист, який вказує станції програвати з віддаленої URL-адреси.

en: A unique identifier (i.e. "G-A1B2C3D4") for this measurement stream.
uk_UA: Унікальний ідентифікатор (тобто "G-A1B2C3D4") для цього потоку вимірювання.

en: About AzuraRelay
uk_UA: Про AzuraRelay

en: About Master_me
uk_UA: Про Master_me

en: About Release Channels
uk_UA: Про канали релізу

en: Access Code
uk_UA: Код доступу

en: Access Key ID
uk_UA: ID ключа доступу

en: Access Token
uk_UA: Токен доступу

en: Account Details
uk_UA: Дані облікового запису

en: Account is Active
uk_UA: Обліковий запис активний

en: Account List
uk_UA: Список облікових записів

en: Actions
uk_UA: Дії

en: Adapter
uk_UA: Адаптер

en: Add API Key
uk_UA: Додати API ключ

en: Add Custom Field
uk_UA: Додати своє поле

en: Add Episode
uk_UA: Додати епізод

en: Add Files to Playlist
uk_UA: Додати файли в плейлист

en: Add HLS Stream
uk_UA: Додати HLS потік

en: Add Mount Point
uk_UA: Додати точку монтування

en: Add New GitHub Issue
uk_UA: Повідомити про проблему на GitHub

en: Add New Passkey
uk_UA: Додати новий ключ доступу

en: Add Playlist
uk_UA: Додати плейлист

en: Add Podcast
uk_UA: Додати подкаст

en: Add Remote Relay
uk_UA: Додати віддалену станцію

en: Add Role
uk_UA: Додати роль

en: Add Schedule Item
uk_UA: Додати завдання

en: Add SFTP User
uk_UA: Додати SFTP користувача

en: Add Station
uk_UA: Додати станцію

en: Add Storage Location
uk_UA: Додати сховище

en: Add Streamer
uk_UA: Додати ведучого

en: Add User
uk_UA: Додати користувача

en: Add Web Hook
uk_UA: Додати веб хук

en: Administration
uk_UA:  Адміністрування

en: Advanced
uk_UA: Розширені налаштування

en: Advanced Configuration
uk_UA: Розширена конфігурація

en: Advanced Manual AutoDJ Scheduling Options
uk_UA: Розширені параметри планування AutoDJ Вручну

en: Aggregate listener statistics are used to show station reports across the system. IP-based listener statistics are used to view live listener tracking and may be required for royalty reports.
uk_UA: Статистика про слухачів, що збирається, використовується для показу звітів станції в системі. Статистика слухачів на основі IP-адреси використовується для перегляду відстеження слухачів онлайн і може знадобитися для роялті звітів.

en: Album
uk_UA: Альбом

en: Album Art
uk_UA: Обкладинка альбому

en: Alert
uk_UA: Попередження

en: All Days
uk_UA: Усі дні

en: All listed domain names should point to this AzuraCast installation. Separate multiple domain names with commas.
uk_UA: Усі доменні імена в списку мають вказувати на цю інсталяцію AzuraCast. Відокремлюйте кілька доменних імен комами.

en: All Playlists
uk_UA: Всі плейлисти

en: All Podcasts
uk_UA: Всі подкасти

en: All Types
uk_UA: Усі Види

en: All values in the NowPlaying API response are available for use. Any empty fields are ignored.
uk_UA: Усі значення у відповіді NowPlaying API доступні для використання. Будь-які порожні поля ігноруються.

en: Allow Requests from This Playlist
uk_UA: Дозволити запити з цього плейлиста

en: Allow Song Requests
uk_UA: Всі замовлення пісень

en: Allow Streamers / DJs
uk_UA: Дозволити ведучих та DJ

en: Allowed IP Addresses
uk_UA: Дозволені IP адреси

en: Always Use HTTPS
uk_UA: Завжди використовувати HTTPS

en: Always Write Playlists to Liquidsoap
uk_UA: Завжди Записувати Списки Відтворення до Liquidsoap

en: Amplify: Amplification (dB)
uk_UA: Посилення: Ампліфікація (дБ)

en: An error occurred and your request could not be completed.
uk_UA: Виникла помилка, і ваш запит не вдалося завершити.

en: An error occurred while loading the station profile:
uk_UA: Під час завантаження профілю станції сталася помилка:

en: An error occurred with the WebDJ socket.
uk_UA: Виникла помилка з сокетом WebDJ.

en: Analytics
uk_UA: Аналітика

en: Analyze and reprocess the selected media
uk_UA: Проаналізувати і обробити обрані медіа

en: Any of the following file types are accepted:
uk_UA: Приймаються будь-які з наступних типів файлів:

en: Any time a live streamer/DJ connects to the stream
uk_UA: Кожного разу, коли стрімер/DJ підключається до потоку в ефір

en: Any time a live streamer/DJ disconnects from the stream
uk_UA: Кожного разу, коли стрімер/DJ відключається від потоку в ефірі

en: Any time the currently playing song changes
uk_UA: Кожного разу, коли змінюється поточна відтворювана пісня

en: Any time the listener count decreases
uk_UA: Кожного разу, коли кількість слухачів зменшується

en: Any time the listener count increases
uk_UA: Кожного разу, коли кількість слухачів збільшується

en: API "Access-Control-Allow-Origin" Header
uk_UA: API заголовок "Access-Control-Allow-Origin"

en: API Documentation
uk_UA: Документація API

en: API Key Description/Comments
uk_UA: Опис та коментарі до API ключа

en: API Keys
uk_UA: Ключі API

en: API Version
uk_UA: Версія API

en: Apply audio processors (like compressors, limiters, or equalizers) to your stream to create a more uniform sound or enhance the listening experience. Processing requires extra CPU resources, so it may slow down your server.
uk_UA: Застосувати аудіо обробку (як стиснення, лімітацію, чи еквалайзери) до вашого потоку, задля створення більш рівномірного звуку, чи покращення досвіду прослуховування. Обробка потребує додаткового навантаження на ЦП, що може сповільнити ваш сервер.

en: Apply for an API key at Last.fm
uk_UA: Застосувати для API ключа в Last.fm

en: Apply Playlist to Folders
uk_UA: Застосувати плейлист до тек

en: Apply Post-processing to Live Streams
uk_UA: Застосувати постобробку до прямих трансляцій

en: Apply to Folders
uk_UA: Застосувати до тек

en: Are you sure?
uk_UA: Ви впевнені?

en: Art
uk_UA: Обкладинка

en: Artist
uk_UA: Виконавець

en: Artwork
uk_UA: Обкладинка альбому

en: Artwork must be a minimum size of 1400 x 1400 pixels and a maximum size of 3000 x 3000 pixels for Apple Podcasts.
uk_UA: Обкладинка повинна бути не менше ніж 1400 x 1400 пікселів та не більше 3000 x 3000 пікселів для Apple Подкастів.

en: Attempt to Automatically Retrieve ISRC When Missing
uk_UA: Автоматично отримувати ISRC якщо інформація відсутня

en: Audio Format
uk_UA: Формат аудіо

en: Audio Post-processing Method
uk_UA: Метод обробки звуку

en: Audio Processing
uk_UA: Аудіо обробка

en: Audio transcoding applications like Liquidsoap use a consistent amount of CPU over time, which gradually drains this available credit. If you regularly see stolen CPU time, you should consider migrating to a VM that has CPU resources dedicated to your instance.
uk_UA: Додатки з перекодуванням звуку, такі як Liquidsoap, з часом використовуються постійна кількість процесора, які поступово виснажують наявний кредит. Якщо ви регулярно бачите вкрадений час процесора, ви повинні розглянути можливість міграції до VM, яка має ресурси процесора, які підходять вашій станції.

en: Audit Log
uk_UA: Журнал аудиту

en: Author
uk_UA: Автор

en: Auto-Assign Value
uk_UA: Автоматичне призначення значення

en: AutoCue analyzes your music and automatically calculates cue points, fade points, and volume levels for a consistent listening experience.
uk_UA: AutoCue аналізує вашу музику й автоматично обраховує Cue точки, точки згасання звуку та рівні гучності для сприятливого досвіду прослуховування.

en: AutoDJ Disabled
uk_UA: AutoDJ вимкнено

en: AutoDJ Format
uk_UA: Формат AutoDJ

en: AutoDJ has been disabled for this station. No music will automatically be played when a source is not live.
uk_UA: AutoDJ був вимкнений для цієї станції. Музика не буде відтворюватися автоматично, коли джерело не знаходиться у прямому ефірі.

en: AutoDJ Queue
uk_UA: Черга AutoDJ

en: AutoDJ Queue Length
uk_UA: Довжина черги AutoDJ

en: AutoDJ Service
uk_UA: Служба AutoDJ

en: Automatic Backups
uk_UA: Автоматичне резервне копіювання

en: Automatically create new podcast episodes when media is added to a specified playlist.
uk_UA: Автоматично створювати нові podcast-епізоди при додаванні медіа до вказаного списку відтворення.

en: Automatically publish to a Mastodon instance.
uk_UA: Автоматично публікувати в екземпляр Mastodon.

en: Automatically Scroll to Bottom
uk_UA: Автоматично прокручувати до низу

en: Automatically send a customized message to your Discord server.
uk_UA: Автоматично надсилати змінене повідомлення на ваш сервер Discord.

en: Automatically send a message to any URL when your station data changes.
uk_UA: Автоматично надсилати повідомлення на будь-який URL при зміні даних вашої станції.

en: Automatically Set from ID3v2 Value
uk_UA: Автоматично встановлювати значення з ID3v2

en: Available Logs
uk_UA: Включити журнал

en: Avatar Service
uk_UA: Сервіс аватарів

en: Avatars are retrieved based on your e-mail address from the %{ service } service. Click to manage your %{ service } settings.
uk_UA: Аватари завантажуються на основі вашої адреси електронної пошти зі служби %{ service }. Натисніть, щоб керувати своїми налаштуваннями %{ service }.

en: Average Listeners
uk_UA: Середня кількість слухачів

en: Avoid Duplicate Artists/Titles
uk_UA: Уникайте повторень Виконавців/Заголовків

en: AzuraCast First-Time Setup
uk_UA: Початкове налаштування AzuraCast

en: AzuraCast Instance Name
uk_UA: AzuraCast: Назва станції

en: AzuraCast ships with a built-in free IP geolocation database. You may prefer to use the MaxMind GeoLite service instead to achieve more accurate results. Using MaxMind GeoLite requires a license key, but once the key is provided, we will automatically keep the database updated.
uk_UA: AzuraCast поставляється із вбудованою безкоштовною базою даних IP-геолокації. За бажання замість неї ви можете використовувати сервіс геолокації MaxMind для досягнення більш точних результатів. Для використання MaxMind GeoLite потрібен ліцензійний ключ, як тільки ключ буде надано, ми автоматично оновлюватимемо базу даних.

en: AzuraCast Update Checks
uk_UA: Перевірка оновлень AzuraCast

en: AzuraCast User
uk_UA: Користувач AzuraCast

en: AzuraCast uses a role-based access control system. Roles are given permissions to certain sections of the site, then users are assigned into those roles.
uk_UA: AzuraCast використовує систему контролю доступу на основі ролей. Ролі мають право на доступ до певних розділів сайту, а потім користувачам призначаються ці ролі.

en: AzuraCast will scan the uploaded file for matches in this station's music library. Media should already be uploaded before running this step. You can re-run this tool as many times as needed.
uk_UA: AzuraCast просканує завантажений файл на збіги у музичній бібліотеці цієї станції. Перед виконанням цього кроку медіафайли вже повинні бути завантажені. Цей інструмент можна повторно запустити стільки разів, скільки потрібно.

en: AzuraRelay is a standalone service that connects to your AzuraCast instance, automatically relays your stations via its own server, then reports the listener details back to your main instance. This page shows all currently connected instances.
uk_UA: AzuraRelay - це автономний сервіс, який підключається до вашого екземпляра AzuraCast, автоматично ретранслює ваші станції через свій власний сервер, а потім передає відомості про слухача назад у ваш основний екземпляр. На цій сторінці показано всі підключені екземпляри.

en: Back
uk_UA: Назад

en: Backing up your installation is strongly recommended before any update.
uk_UA: Рекомендовано створити резервну копію вашої установки перед оновленням.

en: Backup
uk_UA: Резервне копіювання

en: Backup Format
uk_UA: Формат резервних копій

en: Backups
uk_UA: Резервні копії

en: Balanced
uk_UA: Збалансовано

en: Banned Countries
uk_UA: Заблоковані країни

en: Banned IP Addresses
uk_UA: Заблоковані IP-адреси

en: Banned User Agents
uk_UA: Заблоковані агенти користувача

en: Base Directory
uk_UA: Базовий каталог

en: Base Station Directory
uk_UA: Директорія основної станції

en: Base Theme for Public Pages
uk_UA: Основна тема для публічних сторінок

en: Basic Info
uk_UA: Основна інформація

en: Basic Information
uk_UA: Основна інформація

en: Basic Normalization and Compression
uk_UA: Базова нормалізація та компресія

en: Best & Worst
uk_UA: Найкраще і найгірше

en: Best Performing Songs
uk_UA: Найкращі пісні

en: Bitrate
uk_UA: Бітрейт

en: Bot/Crawler
uk_UA: Бот/Сканер

en: Branding
uk_UA: Брендування

en: Branding Settings
uk_UA: Налаштування брендінгу

en: Broadcast AutoDJ to Remote Station
uk_UA: Трансляція AutoDJ на віддалену станцію

en: Broadcasting
uk_UA: Трансляція

en: Broadcasting Service
uk_UA: Служба трансляції

en: Broadcasts
uk_UA: Трансляції

en: Browser
uk_UA: Браузер

en: Browser Default
uk_UA: Браузер за замовчуванням

en: Browser Icon
uk_UA: Іконка браузера

en: Browsers
uk_UA: Браузери

en: Bucket Name
uk_UA: Назва сегмента

en: Bulk Media Import/Export
uk_UA: Масовий імпорт/експорт мультимедіа

en: by
uk_UA: від

en: By default, all playlists are written to Liquidsoap as a backup in case the normal AutoDJ fails. This can affect CPU load, especially on startup. Disable to only write essential playlists to Liquidsoap.
uk_UA: За замовчуванням, усі списки відтворення записуватимуться до Liquidsoap, як резервна копія, в тому випадку, коли AutoDJ виходить з ладу. Це може вплинути на завантаження ЦП, щонайбільше на початку. Вимкніть, щоб записувати лише необхідні списки відтворення до Liquidsoap.

en: By default, radio stations broadcast on their own ports (i.e. 8000). If you're using a service like CloudFlare or accessing your radio station by SSL, you should enable this feature, which routes all radio through the web ports (80 and 443).
uk_UA: За замовчуванням радіостанції ведуть мовлення на власних портах (тобто 8000). Якщо ви використовуєте сервіс CloudFlare або отримуєте доступ до своєї радіостанції SSL, ви повинні включити цю функцію, яка направляє всі радіопотоки через порти (80 і 443).

en: Cached
uk_UA: Кешовано

en: Calculate and use normalized volume level metadata for each track.
uk_UA: Обрахувати та використати нормалізований рівень гучності метаданих для кожного треку.

en: Cancel
uk_UA: Скасувати

en: Categories
uk_UA: Категорії

en: Change
uk_UA: Змінити

en: Change Password
uk_UA: Змінити пароль

en: Changes
uk_UA: Зміни

en: Changes saved.
uk_UA: Зміни збережені.

en: Character Set Encoding
uk_UA: Кодування символів

en: Chat ID
uk_UA: ID чату

en: Check for Updates
uk_UA: Перевірити наявність оновлень

en: Check this box to apply post-processing to all audio, including live streams. Uncheck this box to only apply post-processing to the AutoDJ.
uk_UA: Поставте цей прапорець, щоб застосувати постобробку до всього аудіо, включаючи прямі трансляції. Зніміть цей прапорець, щоб застосувати постобробку лише до AutoDJ.

en: Check Web Services for Album Art for "Now Playing" Tracks
uk_UA: Перевірити вебсервіси на наявність обкладинок альбомів для треків "Now Playing"

en: Check Web Services for Album Art When Uploading Media
uk_UA: Перевірити вебсервіси на наявність обкладинок альбому при завантаженні медіафайлу

en: Choose a method to use when transitioning from one song to another. Smart Mode considers the volume of the two tracks when fading for a smoother effect, but requires more CPU resources.
uk_UA: Виберіть метод для переходу від однієї пісні до іншої. Розумний режим враховує гучність двох доріжок під час затухання для більш плавного ефекту, але вимагає більше ресурсів ЦП.

en: Choose a name for this webhook that will help you distinguish it from others. This will only be shown on the administration page.
uk_UA: Виберіть назву для цього веб хуку, яка допоможе вам відрізнити його від інших. Це буде показано лише на сторінці адміністрування.

en: Choose a new password for your account.
uk_UA: Виберіть новий пароль для вашого облікового запису.

en: City
uk_UA: Місто

en: Clear
uk_UA: Очистити

en: Clear all media from playlist?
uk_UA: Очистити всі медіа з плейлисту?

en: Clear All Message Queues
uk_UA: Очистити всі черги повідомлень

en: Clear All Pending Requests?
uk_UA: Очистити всі очікуючі запити?

en: Clear Artwork
uk_UA: Очистити обкладинку

en: Clear Cache
uk_UA: Очистити кеш

en: Clear Extra Metadata
uk_UA: Очистити Додаткові Метадані

en: Clear Field
uk_UA: Очистити поле

en: Clear File
uk_UA: Очистити файл

en: Clear Filters
uk_UA: Скасувати Фільтри

en: Clear Image
uk_UA: Очистити зображення

en: Clear List
uk_UA: Очистити список

en: Clear Media
uk_UA: Очистити медіа

en: Clear Pending Requests
uk_UA: Видалити незавершені запити

en: Clear Queue
uk_UA: Очистити чергу

en: Clear Upcoming Song Queue
uk_UA: Очистити список наступних пісень

en: Clear Upcoming Song Queue?
uk_UA: Очистити чергу майбутніх пісень?

en: Clearing the application cache may log you out of your session.
uk_UA: Очищення кешу програми може призвести до виходу з вашого сеансу.

en: Click "Generate new license key".
uk_UA: Натисніть "Створити новий ліцензійний ключ".

en: Click "New Application"
uk_UA: Натисніть "Нова програма"

en: Click the "Preferences" link, then "Development" on the left side menu.
uk_UA: Клацніть по посиланню "Налаштування", а потім "Розробка" у лівому бічному меню.

en: Click the button below to generate a CSV file with all of this station's media. You can make any necessary changes, and then import the file using the file picker on the right.
uk_UA: Натисніть кнопку нижче, щоб створити CSV-файл з усіма медіа цієї станції. Ви можете внести будь-які необхідні зміни та потім імпортувати файл, використовуючи засіб вибору файлів справа.

en: Click the button below to open your browser window to select a passkey.
uk_UA: Натисніть кнопку нижче, щоб відкрити вікно браузера та обрати ключ.

en: Click the button below to retry loading the page.
uk_UA: Клацніть на кнопку нижче, щоб спробувати завантажити сторінку знову.

en: Client
uk_UA: Клієнт

en: Clients
uk_UA: Клієнти

en: Clients by Connected Time
uk_UA: Клієнти за часом з'єднання

en: Clients by Listeners
uk_UA: Клієнти за слухачами

en: Clone
uk_UA: Дублювати

en: Clone Station
uk_UA: Дублювати станцію

en: Close
uk_UA: Закрити

en: Code from Authenticator App
uk_UA: Код додатку аутентифікації

en: Collect aggregate listener statistics and IP-based listener statistics
uk_UA: Збирати агреговану статистику слухачів та статистику слухачів на основі IP-адрес

en: Comments
uk_UA: Коментарі

en: Complete the setup process by providing some information about your broadcast environment. These settings can be changed later from the administration panel.
uk_UA: Завершіть процес налаштування, надавши інформацію про ваше середовище трансляції. Ці налаштування можна буде змінити пізніше з панелі адміністрування.

en: Configure
uk_UA: Налаштувати

en: Configure Backups
uk_UA: Налаштування резервних копій

en: Confirm
uk_UA: Підтвердити

en: Confirm New Password
uk_UA: Підтвердіть новий пароль

en: Connected AzuraRelays
uk_UA: Підключені AzuraRelays

en: Connection Information
uk_UA: Інформація про підключення

en: Contains explicit content
uk_UA: Містить дорослий контент

en: Continue the setup process by creating your first radio station below. You can edit any of these details later.
uk_UA: Продовжте процес налаштування, створивши свою першу радіостанцію нижче. Ви можете змінити будь-яку з цих деталей пізніше.

en: Continuous Play
uk_UA: Безперервна гра

en: Control how this playlist is handled by the AutoDJ software.
uk_UA: Контролюйте обробку плейлиста програмою AutoDJ.

en: Copied!
uk_UA: Скопійовано!

en: Copies older than the specified number of days will automatically be deleted. Set to zero to disable automatic deletion.
uk_UA: Копії старше заданої кількості днів будуть автоматично видалені. Встановіть значення нуль, щоб вимкнути автоматичне видалення.

en: Copy associated media and folders.
uk_UA: Скопіювати пов'язані медіафайли та теки.

en: Copy scheduled playback times.
uk_UA: Скопіювати заплановані часи відтворення.

en: Copy to Clipboard
uk_UA: Скопіювати в буфер обміну

en: Copy to New Station
uk_UA: Копіювати до нової станції

en: Could not upload file.
uk_UA: Не вдалося завантажити файл.

en: Countries
uk_UA: Країни

en: Country
uk_UA: Країна

en: CPU Stats Help
uk_UA: Довідка щодо статистики процесора

en: Create a new application. Choose "Scoped Access", select your preferred level of access, then name your app. Do not name it "AzuraCast", but rather use a name specific to your installation.
uk_UA: Створіть нову програму. Оберіть обмежений доступ, виберіть бажаний рівень доступу, а потім назвіть свою програму. Не називайте її "AzuraCast", а використовуйте назву, специфічну для вашої установки.

en: Create a New Radio Station
uk_UA: Створити нову радіостанцію

en: Create Account
uk_UA: Створити обліковий запис

en: Create an account on the MaxMind developer site.
uk_UA: Створити обліковий запис на сайті розробника MaxMind.

en: Create and Continue
uk_UA: Створити та продовжити

en: Create custom fields to store extra metadata about each media file uploaded to your station libraries.
uk_UA: Створити власні поля для збереження додаткових метаданих про кожний завантажений файл медіа в бібліотеки вашої радіостанції.

en: Create Directory
uk_UA: Створити каталог

en: Create New Key
uk_UA: Створити новий ключ

en: Create New Playlist for Each Folder
uk_UA: Створити новий плейлист для кожної папки

en: Create podcast episodes independent of your station's media collection.
uk_UA: Створити podcast-епізоди незалежно від медіаколекції вашої станції.

en: Create Station
uk_UA: Створити станцію

en: Critical
uk_UA: Критичний

en: Crossfade Duration (Seconds)
uk_UA: Тривалість затухання (у секундах)

en: Crossfade Method
uk_UA: Метод затухання

en: Cue
uk_UA: Склейка

en: Current Configuration File
uk_UA: Поточний файл конфігурації

en: Current Custom Fallback File
uk_UA: Поточний файл власного резерву для відновлення

en: Current Installed Version
uk_UA: Поточна встановлена версія

en: Current Intro File
uk_UA: Поточний файл Intro

en: Current Password
uk_UA: Поточний пароль

en: Current Podcast Media
uk_UA: Поточні медіафайли подкасту

en: Custom
uk_UA: Власний

en: Custom API Base URL
uk_UA: Власна базова URL-адреса API

en: Custom Branding
uk_UA: Індивідуальне брендування

en: Custom Configuration
uk_UA: Власна конфігурація

en: Custom CSS for Internal Pages
uk_UA: Власний CSS для внутрішніх сторінок

en: Custom CSS for Public Pages
uk_UA: Власний CSS для публічних сторінок

en: Custom Cues: Cue-In Point (seconds)
uk_UA: Власні точки початку склейки (у секундах)

en: Custom Cues: Cue-Out Point (seconds)
uk_UA: Власні точки завершення склейки (у секундах)

en: Custom Fading: Fade-In Time (seconds)
uk_UA: Власні точки затухання на початку (у секундах)

en: Custom Fading: Fade-Out Time (seconds)
uk_UA: Власні точки затухання в кінці (у секундах)

en: Custom Fallback File
uk_UA: Власний файл резерву

en: Custom Fields
uk_UA: Власні поля

en: Custom Frontend Configuration
uk_UA: Власна конфігурація Frontend

en: Custom JS for Public Pages
uk_UA: Власний JavaScript для публічних сторінок

en: Customize
uk_UA: Налаштувати

en: Customize Administrator Password
uk_UA: Змінити пароль адміністратора

en: Customize AzuraCast Settings
uk_UA: Змінити налаштування AzuraCast

en: Customize Broadcasting Port
uk_UA: Змінити порт трансляції

en: Customize Copy
uk_UA: Налаштувати копіювання

en: Customize DJ/Streamer Mount Point
uk_UA: Налаштувати точку монтування ведучого/DJ

en: Customize DJ/Streamer Port
uk_UA: Змінити порт DJ/Streamer

en: Customize Internal Request Processing Port
uk_UA: Змінити порт обробки внутрішнього запиту

en: Customize Source Password
uk_UA: Налаштування вихідного пароля

en: Customize the number of songs that will appear in the "Song History" section for this station and in all public APIs.
uk_UA: Налаштуйте кількість пісень, які з’являться у розділі "Історія пісень" для цієї станції та у всіх публічних API.

en: Customize this setting to ensure you get the correct IP address for remote users. Only change this setting if you use a reverse proxy, either within Docker or a third-party service like CloudFlare.
uk_UA: Налаштуйте це параметр так, щоб отримувати правильну IP-адресу віддалених користувачів. Змінюйте цей параметр лише в разі використання зворотного проксі-сервера, будь то в межах Docker або стороннього сервісу, такого як CloudFlare.

en: Dark
uk_UA: Темна

en: Dashboard
uk_UA: Панель управління

en: Date Played
uk_UA: Дата відтворення

en: Date Requested
uk_UA: Дата запиту

en: Date/Time
uk_UA: Дата/Час

en: Date/Time (Browser)
uk_UA: Дата/Час (Браузер)

en: Date/Time (Station)
uk_UA: Дата/Час (Станція)

en: Days of Playback History to Keep
uk_UA: Дні історії відтворення, щоб залишити

en: Deactivate Streamer on Disconnect (Seconds)
uk_UA: Вимкнути Трансляцію при відключенні (в секундах)

en: Debug
uk_UA: Налагоджувати

en: Default Album Art
uk_UA: Обкладинка альбому за умовчанням

en: Default Album Art URL
uk_UA: URL-адреса обкладинки за замовчуванням

en: Default Avatar URL
uk_UA: URL-адреса Аватарів за замовчуванням

en: Default Live Broadcast Message
uk_UA: Повідомлення про пряму трансляцію за замовчуванням

en: Default Mount
uk_UA: Стандартне підключення

en: Delete
uk_UA: Видалити

en: Delete %{ num } broadcasts?
uk_UA: Видалити %{ num } трансляції?

en: Delete %{ num } episodes?
uk_UA: Видалити %{ num } епізодів?

en: Delete %{ num } media files?
uk_UA: Видалити %{ num } медіа-файлів?

en: Delete Album Art
uk_UA: Очистити кеш обкладинок

en: Delete API Key?
uk_UA: Видалити ключ API?

en: Delete Backup?
uk_UA: Видалити резервну копію?

en: Delete Broadcast?
uk_UA: Видалити трансляцію?

en: Delete Custom Field?
uk_UA: Видалити користувальницьке поле?

en: Delete Episode?
uk_UA: Видалити епізод?

en: Delete HLS Stream?
uk_UA: Видалити HLS трансляцію?

en: Delete Mount Point?
uk_UA: Видалити точку монтування?

en: Delete Passkey?
uk_UA: Видалити ключ?

en: Delete Playlist?
uk_UA: Видалити плейлист?

en: Delete Podcast?
uk_UA: Видалити подкаст?

en: Delete Queue Item?
uk_UA: Видалити елемент черги?

en: Delete Record?
uk_UA: Видалити запис?

en: Delete Remote Relay?
uk_UA: Видалити Remote Relay?

en: Delete Request?
uk_UA: Видалити запит?

en: Delete Role?
uk_UA: Видалити роль?

en: Delete SFTP User?
uk_UA: Видалити користувача SFTP?

en: Delete Station?
uk_UA: Видалити станцію?

en: Delete Storage Location?
uk_UA: Видалити місце зберігання?

en: Delete Streamer?
uk_UA: Видалити Стрімера?

en: Delete User?
uk_UA: Видалити користувача?

en: Delete Web Hook?
uk_UA: Видалити веб-хук?

en: Description
uk_UA: Опис

en: Details
uk_UA: Деталі

en: Directory
uk_UA: Каталог

en: Directory Name
uk_UA: Ім'я каталогу

en: Disable
uk_UA: Вимкнути

en: Disable Crossfading
uk_UA: Вимкнути кроссфейдинг

en: Disable Optimizations
uk_UA: Вимкнути оптимізацію

en: Disable station?
uk_UA: Вимкнути станцію?

en: Disable Two-Factor
uk_UA: Вимкнути двофакторну авторизацію

en: Disable two-factor authentication?
uk_UA: Вимкнути двофакторну автентифікацію?

en: Disable?
uk_UA: Відключити?

en: Disabled
uk_UA: Вимкнено

en: Disconnect Streamer
uk_UA: Відключити ведучого

en: Discord Web Hook URL
uk_UA: URL-адреса веб-хука Discord

en: Discord Webhook
uk_UA: Веб-хук Discord

en: Disk caching makes a system much faster and more responsive in general. It does not take memory away from applications in any way since it will automatically be released by the operating system when needed.
uk_UA: Диск-кешування робить систему в цілому значно швидшою та більш продуктивною. Воно не забирає пам'ять від програм ніяким чином, оскільки вона автоматично звільняється операційною системою, коли це потрібно.

en: Disk Space
uk_UA: Дисковий простір

en: Display fields
uk_UA: Поля, що показуються

en: Display Name
uk_UA: Ім'я для відображення

en: DJ/Streamer Buffer Time (Seconds)
uk_UA: Час буфера Діджея/Стрімера (у секундах)

en: Do not collect any listener analytics
uk_UA: Не збирати аналітику слухачів

en: Do not use a local broadcasting service.
uk_UA: Не використовуйте локальний сервіс трансляції.

en: Do not use an AutoDJ service.
uk_UA: Не використовувати службу AutoDJ.

en: Documentation
uk_UA: Документація

en: Domain Name(s)
uk_UA: Доменні імена

en: Donate to support AzuraCast!
uk_UA: Пожертвуйте для підтримки AzuraCast!

en: Download
uk_UA: Завантажити

en: Download CSV
uk_UA: Завантажити CSV

en: Download M3U
uk_UA: Завантажити M3U

en: Download PLS
uk_UA: Завантажити PLS

en: Download the appropriate binary from the Stereo Tool downloads page:
uk_UA: Завантажте відповідний виконуваний файл зі сторінки завантажень Stereo Tool:

en: Download the Linux x64 binary from the Shoutcast Radio Manager:
uk_UA: Завантажте виконуваний файл для Linux x64 зі Shoutcast Radio Manager:

en: Drag file(s) here to upload or
uk_UA: Перетягніть файл(и) сюди для завантаження або

en: Dropbox App Console
uk_UA: Консоль додатку Dropbox

en: Dropbox Setup Instructions
uk_UA: Інструкції щодо налаштування Dropbox

en: Duplicate
uk_UA: Дублювати

en: Duplicate Playlist
uk_UA: Дублювати плейлист

en: Duplicate Prevention Time Range (Minutes)
uk_UA: Дублювати діапазон часу запобігання (Хвилин)

en: Duplicate Songs
uk_UA: Дублікати пісень

en: E-Mail
uk_UA: Електронна пошта

en: E-mail Address
uk_UA: Адреса електронної пошти

en: E-mail Address (Optional)
uk_UA: Адреса електронної пошти (необов'язково)

en: E-mail addresses can be separated by commas.
uk_UA: Адреси електронної пошти можуть бути розділені комами.

en: E-mail Delivery Service
uk_UA: Служба доставки E-mail

en: Edit
uk_UA: Редагувати

en: Edit Branding
uk_UA: Редагування бренду

en: Edit Custom Field
uk_UA: Редагувати спеціальне поле

en: Edit Episode
uk_UA: Редагувати епізод

en: Edit HLS Stream
uk_UA: Редагувати потік HLS

en: Edit Liquidsoap Configuration
uk_UA: Редагувати налаштування Liquidsoap

en: Edit Media
uk_UA: Редагувати медіа

en: Edit Mount Point
uk_UA: Редагувати точку монтування

en: Edit Playlist
uk_UA: Редагувати плейлист

en: Edit Podcast
uk_UA: Редагувати подкаст

en: Edit Profile
uk_UA: Редагувати профіль

en: Edit Remote Relay
uk_UA: Редагувати Remote Relay

en: Edit Role
uk_UA: Редагувати роль

en: Edit SFTP User
uk_UA: Редагувати користувача SFTP

en: Edit Station
uk_UA: Редагувати станцію

en: Edit Station Profile
uk_UA: Редагувати профіль станції

en: Edit Storage Location
uk_UA: Редагувати місце зберігання

en: Edit Streamer
uk_UA: Редагувати Стрімер

en: Edit User
uk_UA: Редагувати користувача

en: Edit Web Hook
uk_UA: Редагувати веб-хук

en: Embed Code
uk_UA: Код вставки

en: Embed Widgets
uk_UA: Вбудовування віджетів

en: Emergency
uk_UA: Надзвичайна ситуація

en: Empty
uk_UA: Порожній

en: Enable
uk_UA: Увімкнути

en: Enable Advanced Features
uk_UA: Активувати додаткові функції

en: Enable AutoDJ
uk_UA: Увімкнути AutoDJ

en: Enable Broadcasting
uk_UA: Увімкнути трансляцію

en: Enable certain advanced features in the web interface, including advanced playlist configuration, station port assignment, changing base media directories and other functionality that should only be used by users who are comfortable with advanced functionality.
uk_UA: Увімкніть певні розширені функції в веб-інтерфейсі, включаючи розширену конфігурацію плейлистів, призначення портів для станцій, зміну базових каталогів медіа та інші функціональні можливості, які слід використовувати тільки користувачам, які знаходяться впевнені в розумінні розширеної функціональності.

en: Enable Downloads on On-Demand Page
uk_UA: Увімкнути можливість завантаження на сторінці за запитом

en: Enable HTTP Live Streaming (HLS)
uk_UA: Увімкнути HTTP Live Streaming (HLS)

en: Enable listeners to request a song for play on your station. Only songs that are already in your playlists are requestable.
uk_UA: Увімкнути можливість слухачам запитувати пісню для відтворення на вашій радіостанції. Запитувати можна лише пісні, які вже є у ваших плейлистах.

en: Enable Mail Delivery
uk_UA: Увімкнути відправлення пошти

en: Enable On-Demand Streaming
uk_UA: Увімкнути потокове відтворення за запитом

en: Enable Public Pages
uk_UA: Увімкнути публічні сторінки

en: Enable this option if your S3 provider is using paths instead of sub-domains for their S3 endpoint; for example, when using MinIO or with other self-hosted S3 storage solutions that are accessible via a path on a domain/IP instead of a subdomain.
uk_UA: Увімкніть цю опцію, якщо ваш постачальник S3 використовує шляхи, а не піддомени для свого S3-закінчення; наприклад, при використанні MinIO або інших самостійних рішень для зберігання S3, які доступні через шлях на домені/IP, а не піддомені.

en: Enable this setting to prevent metadata from being sent to the AutoDJ for files in this playlist. This is useful if the playlist contains jingles or bumpers.
uk_UA: Увімкніть цей параметр, щоб запобігти відправленню метаданих до програмного забезпечення AutoDJ для файлів у цьому плейлисті. Це корисно, якщо він містить джингли або бампери.

en: Enable to advertise this mount point on "Yellow Pages" public radio directories.
uk_UA: Увімкніть цей параметр, щоб рекламувати цю точку підключення на громадських довідниках радіостанцій "Yellow Pages".

en: Enable to advertise this relay on "Yellow Pages" public radio directories.
uk_UA: Увімкніть цей параметр, щоб рекламувати цей ретранслятор на громадських довідниках радіостанцій "Yellow Pages".

en: Enable to allow listeners to select this relay on this station's public pages.
uk_UA: Увімкніть цей параметр, щоб дозволити слухачам вибирати цей ретранслятор на публічних сторінках цієї станції.

en: Enable to allow this account to log in and stream.
uk_UA: Увімкнути можливість входу і трансляції для цього облікового запису.

en: Enable to have AzuraCast automatically run nightly backups at the time specified.
uk_UA: Увімкнути автоматичне щоденне створення резервних копій AzuraCast в зазначений час.

en: Enable Two-Factor
uk_UA: Увімкнути двофакторну

en: Enable Two-Factor Authentication
uk_UA: Увімкнути двофакторну аутентифікацію

en: Enable?
uk_UA: Увімкнути?

en: Enabled
uk_UA: Увімкнено

en: End Date
uk_UA: Дата завершення

en: End Time
uk_UA: Час завершення

en: Endpoint
uk_UA: Кінцева точка

en: Enforce Schedule Times
uk_UA: Застосувати обов'язковий графік планових ефірних часів

en: Enlarge Album Art
uk_UA: Збільшити обкладинку альбому

en: Ensure the library matches your system architecture
uk_UA: Переконайтесь, що бібліотека відповідає архітектурі вашої системи

en: Enter "AzuraCast" as the application name. You can leave the URL fields unchanged. For "Scopes", only "write:media" and "write:statuses" are required.
uk_UA: Введіть "AzuraCast" як назву додатку. Ви можете залишити поля URL без змін. Для "Scopes" потрібні тільки "write:media" і "write:statuses".

en: Enter the access code you receive below.
uk_UA: Будь ласка, введіть отриманий вами код доступу нижче.

en: Enter the current code provided by your authenticator app to verify that it's working correctly.
uk_UA: Будь ласка, введіть поточний код, який надано вашим додатком аутентифікації, щоб перевірити, що він працює правильно.

en: Enter the full URL of another stream to relay its broadcast through this mount point.
uk_UA: Введіть повний URL іншого потоку, щоб ретранслювати його трансляцію через цю точку підключення.

en: Enter your app secret and app key below.
uk_UA: Будь ласка, введіть ваш секретний ключ та ключ додатку нижче.

en: Enter your e-mail address to receive updates about your certificate.
uk_UA: Будь ласка, введіть вашу електронну адресу, щоб отримувати оновлення щодо вашого сертифіката.

en: Enter your password
uk_UA: Введіть ваш пароль

en: Episode
uk_UA: Епізод

en: Episodes
uk_UA: Епізоди

en: Error
uk_UA: Помилка

en: Error moving files:
uk_UA: Помилка переміщення файлів:

en: Error queueing files:
uk_UA: Помилка з файлами в черзі:

en: Error removing files:
uk_UA: Помилка видалення файлів:

en: Error reprocessing files:
uk_UA: Помилка обробки файлів:

en: Error updating playlists:
uk_UA: Помилка при оновленні списків відтворення:

en: Example: if the remote radio URL is http://station.example.com:8000/radio.mp3, enter "http://station.example.com:8000".
uk_UA: Приклад: якщо віддалена URL-адреса радіостанції має вигляд http://station.example.com:8000/radio.mp3, введіть "http://station.example.com:8000".

en: Exclude Media from Backup
uk_UA: Виключити медіа з резервного копіювання

en: Excluding media from automated backups will save space, but you should make sure to back up your media elsewhere. Note that only locally stored media will be backed up.
uk_UA: Виключення медіа з автоматичного резервного копіювання заощадить простір, але вам слід переконатися, що ви резервуєте своє медіа в іншому місці. Зверніть увагу, що резервне копіювання буде застосовуватись лише до локально збереженого медіа.

en: Exit Fullscreen
uk_UA: Вийти з повноекранного режиму

en: Expected to Play at
uk_UA: Очікується відтворення в

en: Explicit
uk_UA: Відвертий

en: Export %{format}
uk_UA: Експорт %{format}

en: Export Media to CSV
uk_UA: Експорт медіа в форматі CSV

en: External
uk_UA: Зовнішній

en: Fallback Mount
uk_UA: Резервна точка підключення

en: Field Name
uk_UA: Назва поля

en: File Name
uk_UA: Ім'я файлу

en: Files marked for reprocessing:
uk_UA: Файли, позначені для повторної обробки:

en: Files moved:
uk_UA: Переміщено файлів:

en: Files played immediately:
uk_UA: Файли, відтворені негайно:

en: Files queued for playback:
uk_UA: Файли, що виставлені у чергу для відтворення:

en: Files removed:
uk_UA: Видалені файли:

en: First Connected
uk_UA: Спочатку підключені

en: Followers Only
uk_UA: Тільки підписники

en: Footer Text
uk_UA: Текст у нижньому колонтитулі

en: For ARM (Raspberry Pi, etc.) installations, choose "Raspberry Pi Thimeo-ST plugin".
uk_UA: Для ARM (Raspberry Pi та ін.) встановлення виберіть "Raspberry Pi Thimeo-ST plugin".

en: For local filesystems, this is the base path of the directory. For remote filesystems, this is the folder prefix.
uk_UA: Для локальних файлових систем, це є базовим шляхом до директорії. Для віддалених файлових систем, це є префіксом теки.

en: For most cases, use the default UTF-8 encoding. The older ISO-8859-1 encoding can be used if accepting connections from Shoutcast 1 DJs or using other legacy software.
uk_UA: У більшості випадків використовуйте типове кодування UTF-8. Старе кодування ISO-8859-1 можна використовувати, якщо приймаєте з'єднання від діджеїв Shoutcast 1 або використовуєте інше застаріле програмне забезпечення.

en: for selected period
uk_UA: за обраний період

en: For simple updates where you want to keep your current configuration, you can update directly via your web browser. You will be disconnected from the web interface and listeners will be disconnected from all stations.
uk_UA: Для простих оновлень, коли ви хочете зберегти поточну конфігурацію, ви можете оновити напряму через веббраузер. Ви будете відключені від вебінтерфейсу, а слухачі будуть відключені від усіх станцій.

en: For some clients, use port:
uk_UA: Для деяких клієнтів використовуйте порт:

en: For the legacy version
uk_UA: Для застарілої версії

en: For x86/64 installations, choose "x86/64 Linux Thimeo-ST plugin".
uk_UA: Для x86/64 встановлень оберіть "x86/64 Linux Thimeo-ST plugin".

en: Forgot your password?
uk_UA: Забули свій пароль?

en: Format
uk_UA: Формат

en: Friday
uk_UA: П'ятниця

en: From your smartphone, scan the code to the right using an authentication app of your choice (FreeOTP, Authy, etc).
uk_UA: Зі свого смартфона, проскануйте код справа за допомогою обраного вами додатку для аутентифікації (FreeOTP, Authy і т. д.).

en: Full
uk_UA: Повний

en: Full Volume
uk_UA: Максимальна гучність

en: General Rotation
uk_UA: Загальна ротація

en: Generate Access Code
uk_UA: Згенерувати код доступу

en: Generate Report
uk_UA: Згенерувати звіт

en: Generate/Renew Certificate
uk_UA: Згенерувати / Поновити сертифікат

en: Generic Web Hook
uk_UA: Загальний веб-хук

en: Generic Web Hooks
uk_UA: Генерація вебхуків

en: Genre
uk_UA: Жанр

en: GeoLite is not currently installed on this installation.
uk_UA: GeoLite зараз не встановлено на цій установці.

en: GeoLite version "%{ version }" is currently installed.
uk_UA: Встановлена версія GeoLite "%{ version }".

en: Get Next Song
uk_UA: Отримати наступну пісню

en: Get Now Playing
uk_UA: Показати, що грає зараз

en: Global
uk_UA: Глобальний

en: Global Permissions
uk_UA: Глобальні дозволи

en: Go
uk_UA: Далі

en: Google Analytics V4 Integration
uk_UA: Інтеграція Google Analytics V4

en: Help
uk_UA: Допомога

en: Hide Album Art on Public Pages
uk_UA: Приховати обкладинку альбому на публічних сторінках

en: Hide AzuraCast Branding on Public Pages
uk_UA: Приховати брендування AzuraCast на публічних сторінках

en: Hide Charts
uk_UA: Сховати графіки

en: Hide Credentials
uk_UA: Приховати облікові дані

en: Hide Metadata from Listeners ("Jingle Mode")
uk_UA: Приховати метадані від слухачів ("Режим джинглів")

en: High I/O Wait can indicate a bottleneck with the server's hard disk, a potentially failing hard disk, or heavy load on the hard disk.
uk_UA: Високий час очікування введення/виведення I/O Wait може вказувати на проблему з малим місцем на жорсткому диску сервера, потенційно несправний жорсткий диск або велика навантаженість на жорсткий диск.

en: Higher weight playlists are played more frequently compared to other lower-weight playlists.
uk_UA: Плейлисти з більшою вагою відтворюються частіше аніж з меншою вагою.

en: History
uk_UA: Історія

en: HLS Streams
uk_UA: Потоки HLS

en: Home
uk_UA: Головна

en: Homepage Redirect URL
uk_UA: URL перенаправлення на головну сторінку

en: Hour
uk_UA: Година

en: HTTP Live Streaming (HLS) is a new adaptive-bitrate streaming technology. From this page, you can configure the individual bitrates and formats that are included in the combined HLS stream.
uk_UA: HTTP Live Streaming (HLS) - це технологія потокової передачі з адаптивним бітрейтом. На цій сторінці ви можете налаштувати індвідуально бітрейт та формати, які включені в комбінований потік HLS.

en: HTTP Live Streaming (HLS) is a new adaptive-bitrate technology supported by some clients. It does not use the standard broadcasting frontends.
uk_UA: HTTP Live Streaming (HLS) - це нова технологія з адаптивним бітрейтом, яка підтримується деякими клієнтами. Вона не використовує стандартні інтерфейси мовлення.

en: Icecast/Shoutcast Stream URL
uk_UA: URL-адреса потоку Icecast/Shoutcast

en: Identifier
uk_UA: Ідентифікатор

en: If a live DJ connects but has not yet sent metadata, this is the message that will display on player pages.
uk_UA: Якщо Live DJ підключається, але ще не надіслав метадані, це повідомлення буде на сторінках програвача.

en: If a song has no album art, this URL will be listed instead. Leave blank to use the standard placeholder art.
uk_UA: Якщо пісня не має обкладинки альбому, замість цього URL буде вказано. Залиште порожнім, щоб використовувати стандартне заповнювальне зображення.

en: If a visitor is not signed in and visits the AzuraCast homepage, you can automatically redirect them to the URL specified here. Leave blank to redirect them to the login screen by default.
uk_UA: Якщо відвідувач не увійшов у систему і відвідує головну сторінку AzuraCast, ви можете автоматично перенаправити його на URL, вказаний тут. Залиште порожнім, щоб за замовчуванням перенаправити його на сторінку входу.

en: If disabled, the playlist will not be included in radio playback, but can still be managed.
uk_UA: Якщо вимкнено, плейлист не буде включено до радіо відтворення, але його все ще можна налаштовувати.

en: If disabled, the station will not broadcast or shuffle its AutoDJ.
uk_UA: Якщо вимкнено, станція не буде передавати або використовувати AutoDJ.

en: If enabled, a download button will also be present on the public "On-Demand" page.
uk_UA: Якщо включено, на публічній сторінці "На вимогу" також буде присутня кнопка завантаження.

en: If enabled, AzuraCast will automatically record any live broadcasts made to this station to per-broadcast recordings.
uk_UA: Якщо це ввімкнено, AzuraCast автоматично записуватиме всі прямі трансляції, зроблені на цю станцію, в окремі записи для кожної трансляції.

en: If enabled, AzuraCast will connect to the MusicBrainz database to attempt to find an ISRC for any files where one is missing. Disabling this may improve performance.
uk_UA: Якщо ввімкнено, AzuraCast буде з'єднуватись з базою даних MusicBrainz, щоб спробувати знайти ISRC для файлів, де він відсутній. Вимкнення цієї функції може покращити продуктивність.

en: If enabled, music from playlists with on-demand streaming enabled will be available to stream via a specialized public page.
uk_UA: Якщо це ввімкнено, музика з плейлистів, у яких увімкнено потокове відтворення на вимогу, буде доступна для потокової передачі через спеціальну публічну сторінку.

en: If enabled, streamers (or DJs) will be able to connect directly to your stream and broadcast live music that interrupts the AutoDJ stream.
uk_UA: Якщо це ввімкнено, стрімери (або діджеї) зможуть підключатися безпосередньо до вашого потоку і транслювати живу музику, яка перериватиме потік AutoDJ.

en: If enabled, the AutoDJ on this installation will automatically play music to this mount point.
uk_UA: Якщо це ввімкнено, AutoDJ на цій установці автоматично відтворюватиме музику на цій точці підключення.

en: If enabled, the AutoDJ will automatically play music to this mount point.
uk_UA: Якщо це ввімкнено, AutoDJ буде автоматично відтворювати музику на цій точці підключення.

en: If enabled, this streamer will only be able to connect during their scheduled broadcast times.
uk_UA: Якщо ввімкнено, цей стрімер зможе підключатися тільки під час запланованих часів трансляції.

en: If requests are enabled for your station, users will be able to request media that is on this playlist.
uk_UA: Якщо запити включені для вашої станції, користувачі зможуть замовити пісні, які знаходиться в даному плейлисту.

en: If requests are enabled, this specifies the minimum delay (in minutes) between a request being submitted and being played. If set to zero, a minor delay of 15 seconds is applied to prevent request floods.
uk_UA: Якщо запити включені, це визначає мінімальну затримку (у хвилинах) між поданням запиту та його відтворенням. Якщо встановлено значення нуль, застосовується незначна затримка в 15 секунд, щоб запобігти переповнення запитами.

en: If selected, album art will not display on public-facing radio pages.
uk_UA: Якщо вибрано, обкладинка альбому не буде показана на публічних сторінках радіостанції.

en: If selected, this will remove the AzuraCast branding from public-facing pages.
uk_UA: Якщо вибрано, це прибере брендування AzuraCast з публічних сторінок.

en: If the end time is before the start time, the playlist will play overnight.
uk_UA: Якщо час закінчення встановлено раніше, ніж час початку, плейлист буде відтворюватися протягом нічного часу.

en: If the end time is before the start time, the schedule entry will continue overnight.
uk_UA: Якщо час закінчення передує часу початку, список відтворення буде відтворюватися протягом ночі.

en: If the mountpoint (i.e. /radio.mp3) or Shoutcast SID (i.e. 2) you broadcast to is different from the stream URL, specify the source mount point here.
uk_UA: Якщо точка підключення (наприклад, /radio.mp3) або ідентифікатор SID Shoutcast (наприклад, 2), до якого ви транслюєте, відрізняється від URL потоку, вкажіть джерело точки підключення тут.

en: If the port you broadcast to is different from the stream URL, specify the source port here.
uk_UA: Якщо порт, на який ви транслюєте, відрізняється від URL потоку, вкажіть джерело порту тут.

en: If this mount is the default, it will be played on the radio preview and the public radio page in this system.
uk_UA: Якщо ця точка підключення є типовою, вона буде відтворюватися на попередньому перегляді радіостанції та на публічній сторінці радіостанції в цій системі.

en: If this mount point is not playing audio, listeners will automatically be redirected to this mount point. The default is /error.mp3, a repeating error message.
uk_UA: Якщо ця точка підключення не відтворює аудіо, слухачі будуть автоматично перенаправлені на цю точку підключення. За замовчуванням використовується /error.mp3, повторюване повідомлення про помилку.

en: If this setting is set to "Yes", the browser URL will be used instead of the base URL when it's available. Set to "No" to always use the base URL.
uk_UA: Якщо обране це налаштування, буде використовуватися URL браузера замість базового URL, якщо він доступний. Якщо параметр не обраний, буде використовуватись базовий URL.

en: If this station has on-demand streaming and downloading enabled, only songs that are in playlists with this setting enabled will be visible.
uk_UA: Якщо у цій станції увімкнене потокове відтворення на вимогу та завантаження, будуть видимі лише ті пісні, які знаходяться в плейлистах з цим налаштуванням.

en: If you are broadcasting using AutoDJ, enter the source password here.
uk_UA: Якщо ви транслюєте використовуючи AutoDJ, введіть тут пароль для джерела трансляції.

en: If you are broadcasting using AutoDJ, enter the source username here. This may be blank.
uk_UA: Якщо ви транслюєте за допомогою AutoDJ, введіть тут ім'я користувача джерела трансляції. Це поле може бути порожнім.

en: If you're experiencing a bug or error, you can submit a GitHub issue using the link below.
uk_UA: Якщо у вас виникла помилка або проблема, ви можете подати заявку на GitHub за посиланням нижче.

en: If your installation is constrained by CPU or memory, you can change this setting to tune the resources used by Liquidsoap.
uk_UA: Якщо вашу установку обмежує обсяг ЦП або оперативної пам'яті, ви можете змінити це налаштування, щоб налаштувати ресурси, які використовує Liquidsoap.

en: If your Mastodon username is "@test@example.com", enter "example.com".
uk_UA: Якщо ваше ім'я користувача Mastodon - "@test@example.com", введіть "example.com".

en: If your stream is set to advertise to YP directories above, you must specify an authorization hash. You can manage these on the Shoutcast web site.
uk_UA: Якщо ваш потік налаштований на рекламування в каталогах YP вище, ви повинні вказати хеш авторизації. Ви можете керувати ними на сайті Shoutcast.

en: If your streaming software requires a specific mount point path, specify it here. Otherwise, use the default.
uk_UA: Якщо ваше програмне забезпечення для потокової передачі вимагає певного шляху точки підключення, вкажіть його тут. В іншому випадку використовуйте значення за замовчуванням.

en: If your web hook requires HTTP basic authentication, provide the password here.
uk_UA: Якщо ваш веб хук вимагає базову аутентифікацію HTTP, вкажіть пароль тут.

en: If your web hook requires HTTP basic authentication, provide the username here.
uk_UA: Якщо ваш веб хук вимагає базову аутентифікацію HTTP, вкажіть ім'я користувача тут.

en: Import Changes from CSV
uk_UA: Імпортувати зміни з CSV

en: Import from PLS/M3U
uk_UA: Імпортувати з PLS/M3U

en: Import Results
uk_UA: Результати імпорту

en: Important: copy the key below before continuing!
uk_UA: Важливо: скопіюйте ключ нижче перед продовженням!

en: In order to install Shoutcast:
uk_UA: Щоб встановити Shoutcast:

en: In order to install Stereo Tool:
uk_UA: Для того, щоб встановити Stereo Tool:

en: In order to process quickly, web hooks have a short timeout, so the responding service should be optimized to handle the request in under 2 seconds.
uk_UA: Для швидкої обробки веб хуків встановлено невеликий час очікування, тому сервіс, який отримує запит, повинен бути оптимізований для обробки запиту протягом 2 секунд.

en: Include in On-Demand Player
uk_UA: Включити в програвач на вимогу

en: Indefinitely
uk_UA: Необмежено

en: Indicates the presence of explicit content (explicit language or adult content). Apple Podcasts displays an Explicit parental advisory graphic for your episode if turned on. Episodes containing explicit material aren't available in some Apple Podcasts territories.
uk_UA: Вказує на наявність експліцитного контенту (експліцитна мова або контент для дорослих). Apple Podcasts показує графічний попереджувальний знак "Експліцитно" для вашого епізоду, якщо це включено. Епізоди з експліцитним матеріалом не доступні в деяких територіях Apple Podcasts.

en: Info
uk_UA: Інфо

en: Information about the current playing track will appear here once your station has started.
uk_UA: Інформація про поточний відтворюваний трек з'явиться тут після запуску вашої станції.

en: Insert
uk_UA: Додати

en: Install GeoLite IP Database
uk_UA: Встановити базу даних GeoLite IP

en: Install Shoutcast
uk_UA: Встановити Shoutcast

en: Install Shoutcast 2 DNAS
uk_UA: Встановити Shoutcast 2 DNAS

en: Install Stereo Tool
uk_UA: Встановити Stereo Tool

en: Instructions
uk_UA: Інструкції

en: Internal notes or comments about the user, visible only on this control panel.
uk_UA: Внутрішні примітки або коментарі про користувача, видимі тільки на цій панелі керування.

en: International Standard Recording Code, used for licensing reports.
uk_UA: Міжнародний стандартний код запису використовується для звітності про ліцензування.

en: Interrupt other songs to play at scheduled time.
uk_UA: Переривати інші пісні для відтворення за запланованим часом.

en: Intro
uk_UA: Вступ

en: IP Address Source
uk_UA: Джерело IP-адреси

en: IP Geolocation is used to guess the approximate location of your listeners based on the IP address they connect with. Use the free built-in IP Geolocation library or enter a license key on this page to use MaxMind GeoLite.
uk_UA: IP-геолокація використовується для приблизного визначення місцезнаходження вашої аудиторії на основі IP-адреси, з якою вони підключаються. Ви можете використовувати вбудовану безкоштовну бібліотеку IP-геолокації або ввести ліцензійний ключ на цій сторінці, щоб використовувати MaxMind GeoLite.

en: Is Public
uk_UA: Є публічним

en: Items per page
uk_UA: Результатів на сторінці

en: Jingle Mode
uk_UA: Режим Джинглів

en: Language
uk_UA: Мова

en: Last 14 Days
uk_UA: Останні 14 днів

en: Last 2 Years
uk_UA: Останні 2 роки

en: Last 24 Hours
uk_UA: Останні 24 години

en: Last 30 Days
uk_UA: Останні 30 днів

en: Last 60 Days
uk_UA: Останні 60 днів

en: Last 7 Days
uk_UA: Останні 7 днів

en: Last Modified
uk_UA: Остання зміна

en: Last Month
uk_UA: Минулого місяця

en: Last Run
uk_UA: Останнє відтворення

en: Last run:
uk_UA: Останній запуск:

en: Last Year
uk_UA: Минулого року

en: Latest Update
uk_UA: Останнє оновлення

en: Learn about Advanced Playlists
uk_UA: Дізнайтеся про розширені плейлисти

en: Learn More about Post-processing CPU Impact
uk_UA: Дізнайтеся більше про вплив на ЦП після обробки

en: Learn more about release channels in the AzuraCast docs.
uk_UA: Дізнайтесь більше про канали релізів в документації AzuraCast.

en: Learn more about this header.
uk_UA: Дізнайтеся більше про цей заголовок.

en: Leave blank to automatically generate a new password.
uk_UA: Залиште порожнім, щоб автоматично згенерувати новий пароль.

en: Leave blank to play on every day of the week.
uk_UA: Залиште порожнім, щоб відтворювати щодня протягом тижня.

en: Leave blank to use the current password.
uk_UA: Залиште порожнім, щоб використовувати поточний пароль.

en: Leave blank to use the default Telegram API URL (recommended).
uk_UA: Залиште порожнім, щоб використовувати URL за замовчуванням для Telegram API (рекомендовано).

en: Length
uk_UA: Довжина

en: Let's get started by creating your Super Administrator account.
uk_UA: Давайте почнемо з створення вашого облікового запису головного адміністратора.

en: LetsEncrypt provides simple, free SSL certificates allowing you to secure traffic through your control panel and radio streams.
uk_UA: LetsEncrypt надає прості, безкоштовні SSL-сертифікати, які дозволяють захистити трафік через вашу панель керування та потоки радіостанції.

en: Light
uk_UA: Світла

en: Like our software?
uk_UA: Подобається наше програмне забезпечення?

en: Limited
uk_UA: Обмежений

en: LiquidSoap is currently shuffling from %{songs} and %{playlists}.
uk_UA: LiquidSoap зараз змішує %{songs} та %{playlists}.

en: Liquidsoap Performance Tuning
uk_UA: Налаштування продуктивності Liquidsoap

en: List one IP address or group (in CIDR format) per line.
uk_UA: Перелічіть одну IP-адресу або групу (у форматі CIDR) на кожному рядку.

en: List one user agent per line. Wildcards (*) are allowed.
uk_UA: Перерахуйте по одному ідентифікатору користувача в кожному рядку. Дозволені символи (*).

en: Listener Analytics Collection
uk_UA: Збір аналітики слухачів

en: Listener Gained
uk_UA: Отримано слухачів

en: Listener History
uk_UA: Історія слухачів

en: Listener Lost
uk_UA: Втрачено слухачів

en: Listener Report
uk_UA: Звіт про слухачів

en: Listener Request
uk_UA: Запит слухача

en: Listeners
uk_UA: Слухачі

en: Listeners by Day
uk_UA: Слухачі за день

en: Listeners by Day of Week
uk_UA: Слухачі за день тижня

en: Listeners by Hour
uk_UA: Слухачі за годиною

en: Listeners by Listening Time
uk_UA: Слухачі за часом прослуховування

en: Listeners By Time Period
uk_UA: Слухачі за період часу

en: Listeners Per Station
uk_UA: Слухачів на станції

en: Listening Time
uk_UA: Час прослуховування

en: Live
uk_UA: Наживо

en: Live Broadcast Recording Bitrate (kbps)
uk_UA: Бітрейт запису прямого ефіру (kbps)

en: Live Broadcast Recording Format
uk_UA: Формат запису прямого ефіру

en: Live Listeners
uk_UA: Слухачі онлайн

en: Live Recordings Storage Location
uk_UA: Місце зберігання записів у прямому ефірі

en: Live Streamer:
uk_UA: Стрімер онлайн:

en: Live Streamer/DJ Connected
uk_UA: Підключений Live Стрімер/DJ

en: Live Streamer/DJ Disconnected
uk_UA: Відключився Live Стрімер/DJ

en: Live Streaming
uk_UA: Прямий ефір

en: Load Average
uk_UA: Середнє навантаження

en: Loading
uk_UA: Завантаження

en: Local
uk_UA: Локально

en: Local Broadcasting Service
uk_UA: Локальний сервіс трансляції

en: Local Filesystem
uk_UA: Локальна файлова система

en: Local Streams
uk_UA: Локальні потоки

en: Location
uk_UA: Місцезнаходження

en: Log In
uk_UA: Увійти

en: Log Output
uk_UA: Вивід журналу

en: Log Viewer
uk_UA: Перегляд журналів

en: Logs
uk_UA: Журнали

en: Logs by Station
uk_UA: Системні журнали станції

en: Loop Once
uk_UA: Відтворення один раз

en: Main Message Content
uk_UA: Основний вміст повідомлення

en: Make HLS Stream Default in Public Player
uk_UA: Зробити HLS-потік типовим для публічного плеєра

en: Make the selected media play immediately, interrupting existing media
uk_UA: Зробити вибраний медіа-файл програванням без затримок, перериваючи поточний медіа-файл

en: Manage
uk_UA: Керування

en: Manage Avatar
uk_UA: Керування аватаркою

en: Manage SFTP Accounts
uk_UA: Керування обліковими записами SFTP

en: Manage Stations
uk_UA: Керування станціями

en: Manual AutoDJ Mode
uk_UA: Ручний режим AutoDJ

en: Manual Updates
uk_UA: Ручне оновлення

en: Manually define how this playlist is used in Liquidsoap configuration.
uk_UA: Вручну визначте, як цей список відтворення використовується в конфігурації Liquidsoap.

en: Master_me is an open-source automatic mastering plugin for streaming, podcasts and Internet radio.
uk_UA: Master_me - це відкрите програмне забезпечення для автоматичного мастерингу, яке призначено для стрімінгу, подкастів і інтернет-радіо.

en: Master_me Loudness Target (LUFS)
uk_UA: Цільовий рівень гучності (LUFS) для Master_me

en: Master_me Post-processing
uk_UA: Master_me Постобробка

en: Master_me Project Homepage
uk_UA: Домашня сторінка проєкту Master_me

en: Mastodon Account Details
uk_UA: Деталі облікового запису Mastodon

en: Mastodon Instance URL
uk_UA: URL інстанції Mastodon

en: Matched
uk_UA: Збігається

en: Matomo Analytics Integration
uk_UA: Інтеграція Matomo Analytics

en: Matomo Installation Base URL
uk_UA: Базовий URL встановлення Matomo

en: Max Listener Duration
uk_UA: Максимальна тривалість прослуховування

en: Maximum Listeners
uk_UA: Максимальна кількість слухачів

en: Maximum number of total listeners across all streams. Leave blank to use the default.
uk_UA: Максимальна кількість слухачів усіх потоків разом. Залиште поле порожнім, щоб використовувати значення за замовчуванням.

en: MaxMind Developer Site
uk_UA: Сайт розробника MaxMind

en: Measurement ID
uk_UA: Ідентифікатор вимірювання

en: Measurement Protocol API Secret
uk_UA: Секретний ключ API протоколу вимірювання

en: Media
uk_UA: Медіа

en: Media File
uk_UA: Медіафайл

en: Media Storage Location
uk_UA: Місце зберігання медіафайлів

en: Memory
uk_UA: Пам'ять

en: Memory Stats Help
uk_UA: Довідка по статистиці пам'яті

en: Merge playlist to play as a single track.
uk_UA: Об'єднати плейлист для відтворення як один трек.

en: Message Body
uk_UA: Текст повідомлення

en: Message Body on Song Change
uk_UA: Текст повідомлення при зміні пісні

en: Message Body on Song Change with Streamer/DJ Connected
uk_UA: Текст повідомлення при зміні пісні з підключеним стрімером/діджеєм

en: Message Body on Station Offline
uk_UA: Текст повідомлення коли станція офлайн

en: Message Body on Station Online
uk_UA: Текст повідомлення коли станція онлайн

en: Message Body on Streamer/DJ Connect
uk_UA: Текст повідомлення при підключенні стрімера/діджея

en: Message Body on Streamer/DJ Disconnect
uk_UA: Текст повідомлення при відключенні стрімера/DJ

en: Message Customization Tips
uk_UA: Поради щодо налаштування повідомлень

en: Message parsing mode
uk_UA: Режим розбору повідомлень

en: Message Queues
uk_UA: Черги повідомлень

en: Message Recipient(s)
uk_UA: Отримувач(і) повідомлення

en: Message Subject
uk_UA: Тема повідомлення

en: Message Visibility
uk_UA: Видимість повідомлення

en: Microphone
uk_UA: Мікрофон

en: Microphone Source
uk_UA: Джерело мікрофона

en: Minute of Hour to Play
uk_UA: Хвилина години для відтворення

en: Mixer
uk_UA: Мікшер

en: Modified
uk_UA: Змінено

en: Monday
uk_UA: Понеділок

en: More
uk_UA: Більше

en: Most hosting providers will put more Virtual Machines (VPSes) on a server than the hardware can handle when each VM is running at full CPU load. This is called over-provisioning, which can lead to other VMs on the server "stealing" CPU time from your VM and vice-versa.
uk_UA: Більшість хостинг-провайдерів розміщують більше віртуальних машин (VPS) на сервері, ніж його апаратне забезпечення може обробити, коли кожна ВМ працює з повним навантаженням ЦП. Це називається перенавантаженням, що може призвести до того, що інші ВМ на сервері "крадуть" час ЦП від вашої ВМ і навпаки.

en: Most Played Songs
uk_UA: Найбільш відтворювані пісні

en: Most Recent Backup Log
uk_UA: Журнал останнього резервного копіювання

en: Mount Name:
uk_UA: Назва точки підключення:

en: Mount Point URL
uk_UA: URL точки підключення

en: Mount Points
uk_UA: Точки підключення

en: Mount points are how listeners connect and listen to your station. Each mount point can be a different audio format or quality. Using mount points, you can set up a high-quality stream for broadband listeners and a mobile stream for phone users.
uk_UA: Точки підключення - це те, як слухачі підключаються та слухають вашу станцію. Кожна точка підключення може бути в іншому форматі аудіо або якості. За допомогою точок підключення, ви можете налаштувати потік високої якості для користувачів з високою швидкістю Інтернету і мобільний потік для користувачів з мобільними пристроями.

en: Move
uk_UA: Перемістити

en: Move %{ num } File(s) to
uk_UA: Перемістити %{ num } файлу(ів) до

en: Move Down
uk_UA: Опустити

en: Move to Bottom
uk_UA: Донизу

en: Move to Directory
uk_UA: Перемістити до теки

en: Move to Top
uk_UA: Догори

en: Move Up
uk_UA: Підняти

en: Music Files
uk_UA: Музичні файли

en: Music General
uk_UA: Музика (Загальна)

en: Must match new password.
uk_UA: Має відповідати новому паролю.

en: Mute
uk_UA: Вимкнути звук

en: My Account
uk_UA: Мій обліковий запис

en: Name
uk_UA: Ім'я

en: Name/Type
uk_UA: Ім'я/Тип

en: Need Help?
uk_UA: Потрібна допомога?

en: Network Interfaces
uk_UA: Мережеві інтерфейси

en: Never run
uk_UA: Не запускати

en: New Directory
uk_UA: Новий каталог

en: New directory created.
uk_UA: Створено новий каталог.

en: New File Name
uk_UA: Назва нового файлу

en: New Folder
uk_UA: Нова тека

en: New Key Generated
uk_UA: Згенеровано новий ключ

en: New Password
uk_UA: Новий пароль

en: New Playlist
uk_UA: Новий плейлист

en: New Playlist Name
uk_UA: Новий плейлист

en: New Station Description
uk_UA: Новий опис станції

en: New Station Name
uk_UA: Назва нової станції

en: Next Run
uk_UA: Наступний запуск

en: No
uk_UA: Ні

en: No AutoDJ Enabled
uk_UA: AutoDJ не ввімкнено

en: No files selected.
uk_UA: Файли не вибрано.

en: No Limit
uk_UA: Без обмежень

en: No Match
uk_UA: Немає відповідностей

en: No other program can be using this port. Leave blank to automatically assign a port.
uk_UA: Жодна інша програма не може використовувати цей порт. Залиште поле порожнім для автоматичного призначення порту.

en: No Post-processing
uk_UA: Без постобробки

en: No records to display.
uk_UA: Немає записів для відображення.

en: No records.
uk_UA: Записів немає.

en: None
uk_UA: Не вибрано

en: Normal Mode
uk_UA: Звичайний режим

en: Not Played
uk_UA: Не відтворено

en: Not Run
uk_UA: Не запущено

en: Not Running
uk_UA: Не запущено

en: Not Scheduled
uk_UA: Не заплановано

en: Note that restoring a backup will clear your existing database. Never restore backup files from untrusted users.
uk_UA: Зверніть увагу, що відновлення резервної копії очистить вашу базу даних. Ніколи не відновлюйте файли резервних копій від ненадійних користувачів.

en: Note that Stereo Tool can be resource-intensive for both CPU and Memory. Please ensure you have sufficient resources before proceeding.
uk_UA: Зауважте, що Stereo Tool може потребувати ресурсів як для процесора, так і для пам’яті. Перш ніж продовжити, переконайтеся, що у вас достатньо ресурсів.

en: Note: If your media metadata has UTF-8 characters, you should use a spreadsheet editor that supports UTF-8 encoding, like OpenOffice.
uk_UA: Примітка: Якщо метадані медіа містять символи UTF-8, ви повинні використовувати редактор електронних таблиць, який підтримує кодування UTF-8, наприклад, OpenOffice.

en: Note: the port after this one will automatically be used for legacy connections.
uk_UA: Примітка: порт, який йде після цього, буде автоматично використовуватися для старих підключень.

en: Note: This should be the public-facing homepage of the radio station, not the AzuraCast URL. It will be included in broadcast details.
uk_UA: Примітка: Це повинна бути публічна головна сторінка радіостанції, а не URL AzuraCast. Вона буде включена в деталі трансляції.

en: Notes
uk_UA: Примітки

en: Notice
uk_UA: Повідомлення

en: Now
uk_UA: Зараз

en: Now Playing
uk_UA: Відтворюється зараз

en: Now playing on %{ station }:
uk_UA: Зараз грає на %{ station }:

en: Now playing on %{ station }: %{ title } by %{ artist } with your host, %{ dj }! Tune in now: %{ url }
uk_UA: Зараз грає на %{ station }: %{ title } виконавця %{ artist } з ведучим %{ dj }! Підключайтесь за посиланням: %{ url }

en: Now playing on %{ station }: %{ title } by %{ artist }! Tune in now: %{ url }
uk_UA: Зараз грає на %{ station }: %{ title } від %{ artist }! Підключайтесь за посиланням: %{ url }

en: Now playing on %{ station }: %{ title } by %{ artist }! Tune in now.
uk_UA: Зараз грає на %{ station }: %{ title } від %{ artist }! Підключайтесь зараз.

en: NowPlaying API Response
uk_UA: Відповідь API NowPlaying

en: Number of Backup Copies to Keep
uk_UA: Кількість резервних копій для збереження

en: Number of Minutes Between Plays
uk_UA: Кількість хвилин між відтворенням пісень

en: Number of seconds to overlap songs.
uk_UA: Тривалість злиття пісень у секундах.

en: Number of Songs Between Plays
uk_UA: Кількість пісень між відтворенням

en: Number of Visible Recent Songs
uk_UA: Кількість видимих відтворених пісень

en: On the Air
uk_UA: У ефірі

en: On-Demand
uk_UA: По запиту

en: On-Demand Media
uk_UA: Медіа по запиту

en: On-Demand Streaming
uk_UA: Стрімінг по запиту

en: Once per %{minutes} Minutes
uk_UA: Кожні %{minutes} хвилин

en: Once per %{songs} Songs
uk_UA: Через кожні %{songs} пісень

en: Once per Hour
uk_UA: Один раз на годину

en: Once per Hour (at %{minute})
uk_UA: Один раз на годину (в %{minute})

en: Once per x Minutes
uk_UA: Один раз на кожні x хвилин

en: Once per x Songs
uk_UA: Один раз на кожні x пісень

en: Once these steps are completed, enter the "Access Token" from the application's page into the field below.
uk_UA: Після виконання цих кроків, введіть "Access Token" зі сторінки додатка в поле нижче.

en: One important note on I/O Wait is that it can indicate a bottleneck or problem but also may be completely meaningless, depending on the workload and general available resources. A constantly high I/O Wait should prompt further investigation with more sophisticated tools.
uk_UA: Одне важливе зауваження щодо очікування введення-виведення I/O Wait полягає в тому, що воно може вказувати на скорочення або проблему, але також може бути повністю незначущим, залежно від робочого навантаження та загальних ресурсів. Постійно високе очікування введення-виведення слід розглядати як причину для подальшого дослідження за допомогою більш складних інструментів.

en: Only collect aggregate listener statistics
uk_UA: Збирати тільки агреговані статистичні дані слухачів

en: Only loop through playlist once.
uk_UA: Програвання плейлиста один раз.

en: Only play one track at scheduled time.
uk_UA: Грати тільки один трек у запланований час.

en: Only Post Once Every...
uk_UA: Розміщуйте повідомлення лише один раз кожні...

en: Operation
uk_UA: Операція

en: Optional: HTTP Basic Authentication Password
uk_UA: Додатково: пароль для базової аутентифікації HTTP

en: Optional: HTTP Basic Authentication Username
uk_UA: Додатково: Ім'я користувача для базової аутентифікації HTTP

en: Optional: Request Timeout (Seconds)
uk_UA: Додатково: Тайм-аут запиту (у секундах)

en: Optionally list this episode as part of a season in some podcast aggregators.
uk_UA: За бажанням враховувати цей епізод, як частину сезону в деяких агрегаторах подкастів.

en: Optionally select an ID3v2 metadata field that, if present, will be used to set this field's value.
uk_UA: За потреби виберіть поле метаданих ID3v2, якщо воно присутнє, щоб встановити значення цього поля.

en: Optionally set a specific episode number in some podcast aggregators.
uk_UA: За бажанням встановіть певний номер епізоду до деяких агрегаторів подкастів.

en: Optionally specify a short URL-friendly name, such as "my_station_name", that will be used in this station's URLs. Leave this field blank to automatically create one based on the station name.
uk_UA: За потреби вкажіть коротке ім'я, що підходить для URL, наприклад "my_station_name", яке буде використовуватися в URL-адресах цієї станції. Залиште це поле порожнім, щоб автоматично створити ім'я на основі назви станції.

en: Optionally specify an API-friendly name, such as "field_name". Leave this field blank to automatically create one based on the name.
uk_UA: За бажанням, вкажіть ім'я, яке підходить для використання в API, наприклад, "field_name". Залиште це поле порожнім, щоб автоматично створити ім'я на основі назви.

en: Optionally supply an API token to allow IP address overriding.
uk_UA: За бажанням, надайте API-токен, щоб дозволити перезапис IP-адреси.

en: Optionally supply SSH public keys this user can use to connect instead of a password. Enter one key per line.
uk_UA: За бажанням, вкажіть публічні ключі SSH, якими цей користувач може користуватися для підключення замість пароля. Введіть по одному ключу в кожному рядку.

en: or
uk_UA: або

en: Original Path
uk_UA: Оригінальний шлях

en: Other Remote URL (File, HLS, etc.)
uk_UA: Інша віддалена URL-адреса (файл, HLS тощо)

en: Owner
uk_UA: Власник

en: Page
uk_UA: Сторінка

en: Passkey Authentication
uk_UA: Аутентифікація ключу доступу

en: Password
uk_UA: Пароль

en: Password:
uk_UA: Пароль:

en: Paste the generated license key into the field on this page.
uk_UA: Вставте згенерований ліцензійний ключ у поле на цій сторінці.

en: Path/Suffix
uk_UA: Шлях/Суфікс

en: Pending Requests
uk_UA: Очікуючі Запити

en: Permissions
uk_UA: Дозволи

en: Play
uk_UA: Відтворити

en: Play Now
uk_UA: Відтворити зараз

en: Play once every $x minutes.
uk_UA: Грати один раз кожні $x хвилин.

en: Play once every $x songs.
uk_UA: Грати один раз кожні $x пісень.

en: Play once per hour at the specified minute.
uk_UA: Грати один раз на годину о $x хвилині.

en: Playback Queue
uk_UA: Черга відтворення

en: Playing Next
uk_UA: Грає далі

en: Playlist
uk_UA: Плейлист

en: Playlist 1
uk_UA: Плейлист 1

en: Playlist 2
uk_UA: Плейлист 2

en: Playlist Name
uk_UA: Назва плейлисту

en: Playlist order set.
uk_UA: Порядок плейлисту встановлено.

en: Playlist queue cleared.
uk_UA: Черга плейлисту очищена.

en: Playlist successfully applied to folders.
uk_UA: Плейлист успішно застосовано до тек.

en: Playlist Type
uk_UA: Тип плейлисту

en: Playlist Weight
uk_UA: Вага плейлисту

en: Playlist:
uk_UA: Плейлист:

en: Playlists
uk_UA: Плейлисти

en: Playlists cleared for selected files:
uk_UA: Плейлисти очищені для вибраних файлів:

en: Playlists updated for selected files:
uk_UA: Плейлисти оновлені для вибраних файлів:

en: Plays
uk_UA: Зіграно

en: Please log in to continue.
uk_UA: Увійдіть, щоб продовжити.

en: Podcast
uk_UA: Подкаст

en: Podcast media should be in the MP3 or M4A (AAC) format for the greatest compatibility.
uk_UA: Медіа для подкасту повинні бути у форматі MP3 або M4A (AAC) для найбільшої сумісності.

en: Podcast Title
uk_UA: Назва подкасту

en: Podcasts
uk_UA: Подкасти

en: Podcasts Storage Location
uk_UA: Місце зберігання подкастів

en: Port
uk_UA: Порт

en: Port:
uk_UA: Порт:

en: Powered by
uk_UA: Працює на

en: Powered by AzuraCast
uk_UA: Працює на платформі AzuraCast

en: Prefer Browser URL (If Available)
uk_UA: Пріоритетніше використовувати URL браузера (якщо доступний)

en: Prefer System Default
uk_UA: Обрати системні налаштування за замовчуванням

en: Preview
uk_UA: Попередній перегляд

en: Previous
uk_UA: Попередній

en: Privacy
uk_UA: Приватніть

en: Profile
uk_UA: Профіль

en: Programmatic Name
uk_UA: Системне ім'я

en: Provide a valid license key from Thimeo. Functionality is limited without a license key.
uk_UA: Надайте дійсний ліцензійний ключ від Thimeo. Функціональність обмежена без ліцензійного ключа.

en: Public
uk_UA: Публічний

en: Public Page
uk_UA: Публічна сторінка

en: Public Page Background
uk_UA: Фон публічної сторінки

en: Public Pages
uk_UA: Публічні сторінки

en: Publish to "Yellow Pages" Directories
uk_UA: Опублікувати в довідник "Yellow Pages"

en: Queue
uk_UA: Черга

en: Queue the selected media to play next
uk_UA: Поставити в чергу обрану медіа для відтворення наступною

en: Radio Player
uk_UA: Радіоплеєр

en: Random
uk_UA: Рандомно

en: Ready to start broadcasting? Click to start your station.
uk_UA: Готові розпочати трансляцію? Натисніть старт, щоб запустити свою станцію.

en: Received
uk_UA: Отримано

en: Record Live Broadcasts
uk_UA: Запис прямого ефіру

en: Recover Account
uk_UA: Відновити обліковий запис

en: Refresh rows
uk_UA: Оновити рядки

en: Region
uk_UA: Регіон

en: Relay
uk_UA: Ретранслятор

en: Relay Stream URL
uk_UA: URL-адреса потоку ретрансляції

en: Release Channel
uk_UA: Канал випуску

en: Reload
uk_UA: Перезавантажити

en: Reload Configuration
uk_UA: Перезавантажити конфігурацію

en: Reload to Apply Changes
uk_UA: Перезавантажити для застосування змін

en: Reloading broadcasting will not disconnect your listeners.
uk_UA: Перезавантаження трансляції не розірве з'єднання зі слухачами.

en: Remember me
uk_UA: Запам'ятати мене

en: Remote
uk_UA: Віддалено

en: Remote Playback Buffer (Seconds)
uk_UA: Буфер віддаленого відтворення (у секундах)

en: Remote Relays
uk_UA: Віддалені станції

en: Remote relays let you work with broadcasting software outside this server. Any relay you include here will be included in your station's statistics. You can also broadcast from this server to remote relays.
uk_UA: Віддалені ретранслятори дозволяють працювати з програмним забезпеченням трансляції поза цим сервером. Будь-який ретранслятор, який ви включаєте тут, буде враховуватися у статистиці вашої станції. Ви також можете транслювати з цього сервера до віддалених ретрансляторів.

en: Remote Station Administrator Password
uk_UA: Пароль віддаленого адміністрування станцій

en: Remote Station Listening Mountpoint/SID
uk_UA: Точка підключення до віддаленої станції / SID

en: Remote Station Listening URL
uk_UA: URL для прослуховування віддаленої станції

en: Remote Station Source Mountpoint/SID
uk_UA: Точка підключення вихідного потоку віддаленої станції / SID

en: Remote Station Source Password
uk_UA: Пароль для вихідного потоку віддаленої станції

en: Remote Station Source Port
uk_UA: Порт для вихідного потоку віддаленої станції

en: Remote Station Source Username
uk_UA: Ім'я користувача для вихідного потоку віддаленої станції

en: Remote Station Type
uk_UA: Тип віддаленої станції

en: Remote URL
uk_UA: Віддалена URL-адреса

en: Remote URL Playlist
uk_UA: Віддалена URL-адреса плейлисту

en: Remote URL Type
uk_UA: Тип віддаленого URL

en: Remote: Dropbox
uk_UA: Віддалений: Dropbox

en: Remote: S3 Compatible
uk_UA: Віддалений: S3 Compatible

en: Remote: SFTP
uk_UA: Віддалений: SFTP

en: Remove
uk_UA: Видалити

en: Remove Key
uk_UA: Видалити ключ

en: Rename
uk_UA: Перейменувати

en: Rename File/Directory
uk_UA: Перейменувати файл/каталог

en: Reorder
uk_UA: Змінити порядок

en: Reorder Playlist
uk_UA: Впорядкувати плейлисти

en: Repeat
uk_UA: Повторити

en: Replace Album Cover Art
uk_UA: Замінити обкладинку альбому

en: Reports
uk_UA: Звіти

en: Reprocess
uk_UA: Повторний аналіз

en: Request
uk_UA: Запит

en: Request a Song
uk_UA: Запит пісні

en: Request History
uk_UA: Історія запитів

en: Request Last Played Threshold (Minutes)
uk_UA: Поріг запиту останнього відтворення (хвилини)

en: Request Minimum Delay (Minutes)
uk_UA: Мінімальна затримка запиту (хвилини)

en: Request Song
uk_UA: Запит пісні

en: Requester IP
uk_UA: IP Запиту

en: Requests
uk_UA: Запити

en: Required
uk_UA: Обов'язковий

en: Reshuffle
uk_UA: Перемішати

en: Restart
uk_UA: Перезавантажити

en: Restart Broadcasting
uk_UA: Перезапустити трансляцію

en: Restarting broadcasting will briefly disconnect your listeners.
uk_UA: Перезапуск мовлення призведе до короткого відключення ваших слухачів.

en: Restarting broadcasting will rewrite all configuration files and restart all services.
uk_UA: Перезапуск трансляції призведе до перезапису всіх конфігураційних файлів і перезапуску всіх служб.

en: Restoring Backups
uk_UA: Відновлення резервних копій

en: Role Name
uk_UA: Ім'я ролі

en: Roles
uk_UA: Ролі

en: Roles & Permissions
uk_UA: Ролі та дозволи

en: RSS Feed
uk_UA: RSS стрічка

en: Run Automatic Nightly Backups
uk_UA: Запустіть автоматичне нічне резервне копіювання

en: Run Manual Backup
uk_UA: Запустіть резервне копіювання вручну

en: Run Task
uk_UA: Виконати завдання

en: Running
uk_UA: Виконується

en: Sample Rate
uk_UA: Частота дискретизації

en: Saturday
uk_UA: Субота

en: Save
uk_UA: Зберегти

en: Save and Continue
uk_UA: Зберегти та продовжити

en: Save Changes
uk_UA: Зберегти зміни

en: Save Changes first
uk_UA: Спочатку збережіть зміни

en: Schedule
uk_UA: Розклад

en: Schedule View
uk_UA: Перегляд розкладу

en: Scheduled
uk_UA: Заплановане

en: Scheduled Backup Time
uk_UA: Запланований час резервного копіювання

en: Scheduled Play Days of Week
uk_UA: Заплановані дні тижня для відтворення

en: Scheduled playlists and other timed items will be controlled by this time zone.
uk_UA: Заплановані плейлисти та інші тимчасові елементи будуть керуватися цим часовим поясом.

en: Scheduled Time #%{num}
uk_UA: Запланований час #%{num}

en: Scheduling
uk_UA: Планувальник

en: Search
uk_UA: Пошук

en: Seconds from the start of the song that the AutoDJ should start playing.
uk_UA: Секунди від початку пісні, яку AutoDJ повинен почати грати.

en: Seconds from the start of the song that the AutoDJ should stop playing.
uk_UA: Через скільки секунд від початку пісні AutoDJ має припинити відтворення.

en: Secret Key
uk_UA: Секретний ключ

en: Security
uk_UA: Безпека

en: Security & Privacy
uk_UA: Безпека та конфіденційність

en: See the Telegram documentation for more details.
uk_UA: Додаткову інформацію дивіться в документації Telegram.

en: See the Telegram Documentation for more details.
uk_UA: Додаткову інформацію дивіться в документації Telegram.

en: Seek
uk_UA: Шукати

en: Segment Length (Seconds)
uk_UA: Довжина сегмента (секунди)

en: Segments in Playlist
uk_UA: Сегменти в плейлисті

en: Segments Overhead
uk_UA: Сегменти Overhead

en: Select
uk_UA: Виберіть

en: Select a theme to use as a base for station public pages and the login page.
uk_UA: Виберіть тему, яку використовуватимете як основу для загальнодоступних сторінок станції та сторінки входу.

en: Select an option here to apply post-processing using an easy preset or tool. You can also manually apply post-processing by editing your Liquidsoap configuration manually.
uk_UA: Виберіть опцію тут, щоб застосувати постобробку за допомогою простого стилю або інструменту. Ви також можете вручну застосувати постобробку, відредагувавши конфігурацію Liquidsoap вручну.

en: Select Configuration File
uk_UA: Виберіть файл конфігурації

en: Select CSV File
uk_UA: Виберіть Файл CSV

en: Select Custom Fallback File
uk_UA: Виберіть користувацький резервний файл

en: Select File
uk_UA: Виберіть Файл

en: Select Intro File
uk_UA: Виберіть файл вступу

en: Select Media File
uk_UA: Виберіть Медіафайл

en: Select PLS/M3U File to Import
uk_UA: Виберіть файл PLS/M3U для імпорту

en: Select PNG/JPG artwork file
uk_UA: Виберіть PNG/JPG файл обкладинки

en: Select the category/categories that best reflects the content of your podcast.
uk_UA: Виберіть категорію або категорії, які найкраще відповідають змісту вашого подкасту.

en: Select the countries that are not allowed to connect to the streams.
uk_UA: Виберіть країни, яким не дозволено підключатися до потоків.

en: Select Web Hook Type
uk_UA: Виберіть тип веб-хука

en: Send an e-mail to specified address(es).
uk_UA: Відправити електронну пошту на вказані адреси.

en: Send E-mail
uk_UA: Відправити E-mail

en: Send stream listener details to Google Analytics.
uk_UA: Відправити деталі слухачів потоку до Google Analytics.

en: Send stream listener details to Matomo Analytics.
uk_UA: Відправити деталі слухачів потоку до аналітики Matomo.

en: Send Test Message
uk_UA: Надіслати тестове повідомлення

en: Sender E-mail Address
uk_UA: E-mail відправника

en: Sender Name
uk_UA: Ім'я відправника

en: Sequential
uk_UA: Послідовно

en: Server Status
uk_UA: Статус сервера

en: Server:
uk_UA: Сервер:

en: Services
uk_UA: Сервіси

en: Set a maximum disk space that this storage location can use. Specify the size with unit, i.e. "8 GB". Units are measured in 1024 bytes. Leave blank to default to the available space on the disk.
uk_UA: Встановіть максимальний обсяг дискового простору, який може бути використаний цим місцем зберігання. Вкажіть розмір з одиницею, наприклад "8 ГБ". Одиниці виміру вважаються за 1024 байти. Залиште поле порожнім, щоб застосувати доступний простір на диску за замовчуванням.

en: Set as Default Mount Point
uk_UA: Встановити як точку монтування за замовчуванням

en: Set cue and fade points using the visual editor. The timestamps will be saved to the corresponding fields in the advanced playback settings.
uk_UA: Встановіть точки cue та fade за допомогою візуального редактора. Часові мітки будуть збережені в відповідні поля розширених налаштувань відтворення.

en: Set Cue In
uk_UA: Відмітити початок пісні

en: Set Cue Out
uk_UA: Відмітити кінець пісні

en: Set Fade In
uk_UA: Мітка старту Fade

en: Set Fade Out
uk_UA: Мітка кінця Fade

en: Set longer to preserve more playback history and listener metadata for stations. Set shorter to save disk space.
uk_UA: Встановіть більшу тривалість, щоб зберегти більше історії відтворення та метаданих слухача для станцій. Встановіть меншу тривалість, щоб заощадити дисковий простір.

en: Set the length of time (seconds) a listener will stay connected to the stream. If set to 0, listeners can stay connected infinitely.
uk_UA: Встановіть тривалість (у секундах), протягом якої слухач буде залишатися підключеним до потоку. Якщо встановлено значення 0, слухачі можуть залишатися підключеними постійно.

en: Set to * to allow all sources, or specify a list of origins separated by a comma (,).
uk_UA: Установіть *, щоб дозволити всі джерела, або вкажіть список джерел, розділених комою (,).

en: Settings
uk_UA: Налаштування

en: Setup instructions for broadcasting software are available on the AzuraCast wiki.
uk_UA: Інструкції з налаштування програмного забезпечення для трансляції доступні на вікі AzuraCast.

en: SFTP Host
uk_UA: Хост SFTP

en: SFTP Password
uk_UA: SFTP пароль

en: SFTP Port
uk_UA: SMTP порт

en: SFTP Private Key
uk_UA: Приватний ключ SFTP

en: SFTP Private Key Pass Phrase
uk_UA: Пароль секретного ключа SFTP

en: SFTP Username
uk_UA: Ім'я користувача SFTP

en: SFTP Users
uk_UA: Користувачі SFTP

en: Share Media Storage Location
uk_UA: Поділитися розташуванням зберігання медіафайлів

en: Share Podcasts Storage Location
uk_UA: Поділитися розташуванням зберігання подкастів

en: Share Recordings Storage Location
uk_UA: Поділитися розташуванням зберігання записів

en: Shoutcast 2 DNAS is not currently installed on this installation.
uk_UA: Shoutcast 2 DNAS наразі не інстальовано в цій установці.

en: Shoutcast 2 DNAS is not free software, and its restrictive license does not allow AzuraCast to distribute the Shoutcast binary.
uk_UA: Shoutcast 2 DNAS не є безкоштовним програмним забезпеченням, і його обмежувальна ліцензія не дозволяє AzuraCast поширювати двійковий файл Shoutcast.

en: Shoutcast Clients
uk_UA: Клієнти Shoutcast

en: Shoutcast License ID
uk_UA: Ідентифікатор ліцензії Shoutcast

en: Shoutcast User ID
uk_UA: Ідентифікатор користувача Shoutcast

en: Shoutcast version "%{ version }" is currently installed.
uk_UA: Версія Shoutcast "%{ version }" встановлена.

en: Show Charts
uk_UA: Показати графіки

en: Show Credentials
uk_UA: Показати облікові дані

en: Show HLS Stream on Public Player
uk_UA: Показати HLS-потік на публічному програвачі

en: Show new releases within your update channel on the AzuraCast homepage.
uk_UA: Показуйте нові релізи у своєму каналі оновлень на домашній сторінці AzuraCast.

en: Show on Public Pages
uk_UA: Показувати на публічних сторінках

en: Show the station in public pages and general API results.
uk_UA: Показати станцію на загальнодоступних сторінках і в загальних результатах API.

en: Show Update Announcements
uk_UA: Показати повідомлення про оновлення

en: Shuffled
uk_UA: Перемішано

en: Sidebar
uk_UA: Бічна панель

en: Sign Out
uk_UA: Вийти з облікового запису

en: Site Base URL
uk_UA: Основна URL-адреса сайту

en: Size
uk_UA: Розмір

en: Skip Song
uk_UA: Пропустити пісню

en: Skip to main content
uk_UA: Перейти до основного вмісту

en: Smart Mode
uk_UA: Режим Smart

en: SMTP Host
uk_UA: SMTP Хост

en: SMTP Password
uk_UA: Пароль SMTP

en: SMTP Port
uk_UA: Порт SMTP

en: SMTP Username
uk_UA: Ім'я користувача SMTP

en: Social Media
uk_UA: Соціальні медіа

en: Some stream licensing providers may have specific rules regarding song requests. Check your local regulations for more information.
uk_UA: У деяких постачальників ліцензій для потокового відтворення можуть бути спеціальні вимоги щодо запитів пісень. Щоб отримати додаткову інформацію, перевірте їхні правила.

en: Song
uk_UA: Пісня

en: Song Album
uk_UA: Альбом пісні

en: Song Artist
uk_UA: Виконавець пісні

en: Song Change
uk_UA: Зміна пісні

en: Song Change (Live Only)
uk_UA: Зміна пісні (тільки у прямому ефірі)

en: Song Genre
uk_UA: Жанр пісні

en: Song History
uk_UA: Історія пісень

en: Song Length
uk_UA: Тривалість пісні

en: Song Lyrics
uk_UA: Текст пісні

en: Song Playback Order
uk_UA: Порядок відтворення пісень

en: Song Playback Timeline
uk_UA: Хронологія відтворення пісень

en: Song Requests
uk_UA: Запити пісень

en: Song Title
uk_UA: Назва пісні

en: Song-based
uk_UA: Базові пісні

en: Song-Based
uk_UA: На основі пісні

en: Song-Based Playlist
uk_UA: Плейлисти з базовими піснями

en: SoundExchange Report
uk_UA: Звіт SoundExchange

en: SoundExchange Royalties
uk_UA: Роялті SoundExchange

en: Source
uk_UA: Джерело

en: Space Used
uk_UA: Використано простору

en: Specify a mountpoint (i.e. "/radio.mp3") or a Shoutcast SID (i.e. "2") to specify a specific stream to use for statistics or broadcasting.
uk_UA: Укажіть точку монтування (наприклад «/radio.mp3») або SID Shoutcast (наприклад «2»), щоб указати певний потік для використання, для статистики або трансляції.

en: Specify the minute of every hour that this playlist should play.
uk_UA: Вкажіть хвилину кожної години, коли цей плейлист має бути зіграний.

en: Speech General
uk_UA: Загальні налаштування мовлення

en: Stable
uk_UA: Стабільний

en: Standard playlist, shuffles with other standard playlists based on weight.
uk_UA: Стандартний плейлист, змішується з іншими стандартними плейлистами на основі ваги.

en: Start
uk_UA: Старт

en: Start Date
uk_UA: Дата початку

en: Start Station
uk_UA: Запуск Станції

en: Start Streaming
uk_UA: Почати Трансляцію

en: Start Time
uk_UA: Час початку

en: Station Directories
uk_UA: Каталоги станцій

en: Station Goes Offline
uk_UA: Станція переходить в офлайн

en: Station Goes Online
uk_UA: Станція переходить в онлайн

en: Station Media
uk_UA: Медіафайли станції

en: Station Name
uk_UA: Назва станції

en: Station Offline
uk_UA: Станція офлайн

en: Station Offline Display Text
uk_UA: Відображення тексту станції офлайн

en: Station Overview
uk_UA: Огляд станції

en: Station Permissions
uk_UA: Дозволи станції

en: Station Podcasts
uk_UA: Подкасти станції

en: Station Recordings
uk_UA: Записи станції

en: Station Statistics
uk_UA: Статистика станції

en: Station Time
uk_UA: Час Станції

en: Station Time Zone
uk_UA: Часовий пояс станції

en: Station-Specific Debugging
uk_UA: Налагодження для конкретної станції

en: Station(s)
uk_UA: Станція(ї)

en: Stations
uk_UA: Станції

en: Stations using Icecast can soft-reload the station configuration, applying changes while keeping the stream broadcast running.
uk_UA: Станції, які використовують Icecast, можуть здійснювати легке перезавантаження конфігурації станції, застосовуючи зміни, при цьому зберігаючи потік мовлення.

en: Step %{step}
uk_UA: Крок %{step}

en: Step 1: Scan QR Code
uk_UA: Крок 1. Відскануйте QR-код

en: Step 2: Verify Generated Code
uk_UA: Крок 2. Перевірте згенерований код

en: Steps for configuring a Mastodon application:
uk_UA: Кроки для налаштування програми Mastodon:

en: Stereo Tool documentation.
uk_UA: Документація Stereo Tool.

en: Stereo Tool Downloads
uk_UA: Завантаження Stereo Tool

en: Stereo Tool is a popular, proprietary tool for software audio processing. Using Stereo Tool, you can customize the sound of your stations using preset configuration files.
uk_UA: Stereo Tool — це популярний запатентований інструмент для програмної обробки звуку. Використовуючи Stereo Tool, ви можете налаштувати звучання своїх станцій за допомогою попередньо встановлених файлів конфігурації.

en: Stereo Tool is an industry standard for software audio processing. For more information on how to configure it, please refer to the
uk_UA: Stereo Tool — це галузевий стандарт програмної обробки звуку. Для отримання додаткової інформації про те, як його налаштувати, зверніться до

en: Stereo Tool is not currently installed on this installation.
uk_UA: Stereo Tool наразі не інстальовано.

en: Stereo Tool is not free software, and its restrictive license does not allow AzuraCast to distribute the Stereo Tool binary.
uk_UA: Stereo Tool не є безкоштовним програмним забезпеченням, і його обмежувальна ліцензія не дозволяє AzuraCast поширювати двійковий файл Stereo Tool.

en: Stereo Tool License Key
uk_UA: Ліцензійний ключ Stereo Tool

en: Stereo Tool version %{ version } is currently installed.
uk_UA: Встановлена версія Stereo Tool: %{ version }.

en: Stop
uk_UA: Зупинити

en: Stop Streaming
uk_UA: Зупинити трансляцію

en: Storage Adapter
uk_UA: Спосіб зберігання

en: Storage Location
uk_UA: Місце зберігання

en: Storage Locations
uk_UA: Місце зберігання

en: Storage Quota
uk_UA: Квота зберігання

en: Stream
uk_UA: Потік

en: Streamer Broadcasts
uk_UA: Трансляції стрімера

en: Streamer Display Name
uk_UA: Ім'я стрімеру для відображення

en: Streamer password
uk_UA: Пароль стрімера

en: Streamer Username
uk_UA: Логін стрімера

en: Streamer/DJ
uk_UA: Стрімер/Діджей

en: Streamer/DJ Accounts
uk_UA: Облікові записи Стримера/Діджея

en: Streamers/DJs
uk_UA: Стрімери/Діджеї

en: Streams
uk_UA: Потоки

en: Submit Code
uk_UA: Надіслати код

en: Sunday
uk_UA: Неділя

en: Support Documents
uk_UA: Підтверджувальні документи

en: Supported file formats:
uk_UA: Підтримувані формати файлів:

en: Switch Theme
uk_UA: Перемкнути тему

en: Synchronization Tasks
uk_UA: Завдання синхронізації

en: System Administration
uk_UA: Адміністрування системи

en: System Debugger
uk_UA: Налагоджувач системи

en: System Logs
uk_UA: Системні журнали

en: System Maintenance
uk_UA: Обслуговування системи

en: System Settings
uk_UA: Налаштування системи

en: Target
uk_UA: Цільова

en: Task Name
uk_UA: Назва завдання

en: Telegram Chat Message
uk_UA: Повідомлення у чат Telegram

en: Test
uk_UA: Тест

en: Test message sent.
uk_UA: Тестове повідомлення надіслано.

en: Thanks for listening to %{ station }!
uk_UA: Дякуємо, що слухаєте %{ station }!

en: The amount of memory Linux is using for disk caching.
uk_UA: Обсяг пам’яті, який Linux використовує для кешування диска.

en: The average target loudness (measured in LUFS) for the broadcasted stream. Values between -14 and -18 LUFS are common for Internet radio stations.
uk_UA: Середня цільова гучність (виміряна в LUFS) для трансльованого потоку. Значення від -14 до -18 LUFS є звичайними для інтернет-радіостанцій.

en: The base URL where this service is located. Use either the external IP address or fully-qualified domain name (if one exists) pointing to this server.
uk_UA: Основна URL-адреса, за якою знаходиться ця служба. Використовуйте або зовнішню IP-адресу, або повне доменне ім’я (якщо воно існує), що вказує на цей сервер.

en: The body of the POST message is the exact same as the NowPlaying API response for your station.
uk_UA: Тіло повідомлення POST є таким самим, як і відповідь NowPlaying API для вашої станції.

en: The contact person of the podcast. May be required in order to list the podcast on services like Apple Podcasts, Spotify, Google Podcasts, etc.
uk_UA: Контактна особа подкасту. Може знадобитися, щоб розмістити подкаст у таких службах, як Apple Podcasts, Spotify, Google Podcasts тощо.

en: The current CPU usage including I/O Wait and Steal.
uk_UA: Поточне використання ЦП, включаючи очікування вводу-виводу та крадіжку.

en: The current Memory usage excluding cached memory.
uk_UA: Поточне використання пам’яті за винятком кешованої пам’яті.

en: The description of the episode. The typical maximum amount of text allowed for this is 4000 characters.
uk_UA: Опис епізоду. Типовий максимальний обсяг тексту, дозволений для цього, становить 4000 символів.

en: The description of your podcast. The typical maximum amount of text allowed for this is 4000 characters.
uk_UA: Опис вашого подкасту. Типовий максимальний обсяг тексту, дозволений для цього, становить 4000 символів.

en: The display name assigned to this mount point when viewing it on administrative or public pages. Leave blank to automatically generate one.
uk_UA: Відображуване ім’я, призначене цій точці монтування під час перегляду на адміністративних або загальнодоступних сторінках. Залиште поле порожнім, щоб створити його автоматично.

en: The display name assigned to this relay when viewing it on administrative or public pages. Leave blank to automatically generate one.
uk_UA: Відображуване ім’я, призначене цьому ретранслятору під час його перегляду на адміністративних або загальнодоступних сторінках. Залиште поле порожнім, щоб створити його автоматично.

en: The editable text boxes are areas where you can insert custom configuration code. The non-editable sections are automatically generated by AzuraCast.
uk_UA: Текстові поля, які можна редагувати, — це області, куди можна вставити власний код конфігурації. Розділи, які не можна редагувати, автоматично генеруються AzuraCast.

en: The email of the podcast contact. May be required in order to list the podcast on services like Apple Podcasts, Spotify, Google Podcasts, etc.
uk_UA: Електронна адреса контактної особи подкасту. Може знадобитися, щоб розмістити подкаст у таких службах, як Apple Podcasts, Spotify, Google Podcasts тощо.

en: The file name should look like:
uk_UA: Назва файлу має виглядати так:

en: The format and headers of this CSV should match the format generated by the export function on this page.
uk_UA: Формат і заголовки цього CSV мають відповідати формату, створеному функцією експорту на цій сторінці.

en: The full base URL of your Matomo installation.
uk_UA: Повна базова URL-адреса вашого встановлення Matomo.

en: The full playlist is shuffled and then played through in the shuffled order.
uk_UA: Весь плейлист перемішується, а потім відтворюється в перемішаному порядку.

en: The I/O Wait is the percentage of time that the CPU is waiting for disk access before it can continue the work that depends on the result of this.
uk_UA: Очікування вводу/виводу — це відсоток часу, протягом якого ЦП очікує доступу до диска, перш ніж він зможе продовжити роботу.

en: The language spoken on the podcast.
uk_UA: Мова, якою розмовляють у подкасті.

en: The length of playback time that Liquidsoap should buffer when playing this remote playlist. Shorter times may lead to intermittent playback on unstable connections.
uk_UA: Тривалість часу відтворення, який Liquidsoap має буферизувати під час відтворення цього віддаленого плейлисту. Коротший час може призвести до переривчастого відтворення за нестабільних з’єднань.

en: The number of seconds of signal to store in case of interruption. Set to the lowest value that your DJs can use without stream interruptions.
uk_UA: Кількість секунд для збереження сигналу в разі переривання. Встановіть найнижче значення, яке ваші діджеї можуть використовувати без перерв у потоковому ефірі.

en: The number of seconds to wait for a response from the remote server before cancelling the request.
uk_UA: Кількість секунд для очікування відповіді від віддаленого сервера перед скасуванням запиту.

en: The numeric site ID for this site.
uk_UA: Числовий ідентифікатор сайту для цього сайту.

en: The order of the playlist is manually specified and followed by the AutoDJ.
uk_UA: Порядок плейлисту вручну вказується і слідує за AutoDJ.

en: The parent directory where station playlist and configuration files are stored. Leave blank to use default directory.
uk_UA: Батьківський каталог, де зберігаються плейлисти станції та файли конфігурації. Залиште поле порожнім, щоб використовувати каталог за замовчуванням.

en: The relative path of the file in the station's media directory.
uk_UA: Відносний шлях до файлу в медіакаталозі станції.

en: The station ID will be a numeric string that starts with the letter S.
uk_UA: Ідентифікатор станції буде числовим рядком, який починається з літери S.

en: The streamer will use this password to connect to the radio server.
uk_UA: Стрімер використовуватиме цей пароль для підключення до радіосервера.

en: The streamer will use this username to connect to the radio server.
uk_UA: Стрімер використовуватиме це ім’я користувача для підключення до радіосервера.

en: The time period that the song should fade in. Leave blank to use the system default.
uk_UA: Проміжок часу, протягом якого пісня повинна поступово затихати. Залиште поле порожнім, щоб використовувати системне значення за замовчуванням.

en: The time period that the song should fade out. Leave blank to use the system default.
uk_UA: Проміжок часу, протягом якого пісня повинна поступово затухати. Залиште поле порожнім, щоб використовувати системне значення за замовчуванням.

en: The URL that will receive the POST messages any time an event is triggered.
uk_UA: URL, який отримує POST-повідомлення кожного разу, коли відбувається подія.

en: The volume in decibels to amplify the track with. Leave blank to use the system default.
uk_UA: Гучність у децибелах для підсилення треку. Залиште поле порожнім, щоб використовувати системне значення за замовчуванням.

en: The WebDJ lets you broadcast live to your station using just your web browser.
uk_UA: WebDJ дозволяє вам транслювати в ефір своє радіо, використовуючи лише веббраузер.

en: Theme
uk_UA: Тема

en: There is no existing custom fallback file associated with this station.
uk_UA: Для цієї станції не існує налаштованого власного резервного файлу.

en: There is no existing intro file associated with this mount point.
uk_UA: Для цієї точки монтування не існує налаштованого власного файлу інтро.

en: There is no existing media associated with this episode.
uk_UA: Немає медіафайлів, пов’язаних із цим епізодом.

en: There is no Stereo Tool configuration file present.
uk_UA: Відсутній файл налаштувань Stereo Tool.

en: This account will have full access to the system, and you'll automatically be logged in to it for the rest of setup.
uk_UA: Цей обліковий запис матиме повний доступ до системи, і ви автоматично увійдете в нього на решті етапу налаштування.

en: This can be generated in the "Events" section for a measurement.
uk_UA: Це можна створити в розділі «Події» для вимірювання.

en: This can make it look like your memory is low while it actually is not. Some monitoring solutions/panels include cached memory in their used memory statistics without indicating this.
uk_UA: Це може здатися, що ви маєте низький рівень пам'яті, хоча це насправді не так. Деякі рішення/панелі моніторингу включають кешовану пам'ять у своїх статистичних даних про використання пам'яті, не вказуючи на це.

en: This code will be included in the frontend configuration. Allowed formats are:
uk_UA: Цей код буде включений до конфігурації фронтенду. Дозволені формати такі:

en: This configuration file should be a valid .sts file exported from Stereo Tool.
uk_UA: Цей файл конфігурації повинен бути дійсним файлом .sts, експортованим з Stereo Tool.

en: This CSS will be applied to the main management pages, like this one.
uk_UA: Цей CSS буде застосовано до основних сторінок керування, як ця.

en: This CSS will be applied to the station public pages and login page.
uk_UA: Цей CSS буде застосовано до публічних сторінок станції та сторінки входу.

en: This CSS will be applied to the station public pages.
uk_UA: Цей CSS буде застосовано до публічних сторінок станції.

en: This determines how many songs in advance the AutoDJ will automatically fill the queue.
uk_UA: Це визначає, скільки пісень заздалегідь AutoDJ автоматично заповнить чергу.

en: This feature requires the AutoDJ feature to be enabled.
uk_UA: Ця функція потребує ввімкнення функції AutoDJ.

en: This field is required.
uk_UA: Це поле є обов'язковим.

en: This field must be a valid decimal number.
uk_UA: Це поле повинно містити дійсне десяткове число.

en: This field must be a valid e-mail address.
uk_UA: Це поле повинно містити дійсну адресу електронної пошти.

en: This field must be a valid integer.
uk_UA: Це поле повинно містити дійсне ціле число.

en: This field must be a valid IP address.
uk_UA: Це поле повинно містити дійсну IP-адресу.

en: This field must be a valid URL.
uk_UA: Це поле повинно містити дійсну URL-адресу.

en: This field must be between %{ min } and %{ max }.
uk_UA: Це поле повинно бути між %{ min } і %{ max }.

en: This field must have at least %{ min } letters.
uk_UA: Це поле повинно містити принаймні %{ min } літер.

en: This field must have at most %{ max } letters.
uk_UA: Це поле повинно містити не більше %{ max } літер.

en: This field must only contain alphabetic characters.
uk_UA: Це поле повинно містити лише буквені символи.

en: This field must only contain alphanumeric characters.
uk_UA: Це поле повинно містити лише буквено-цифрові символи.

en: This field must only contain numeric characters.
uk_UA: Це поле повинно містити лише числові символи.

en: This file will be played on your radio station any time no media is scheduled to play or a critical error occurs that interrupts regular broadcasting.
uk_UA: Цей файл відтворюватиметься на вашій радіостанції щоразу, коли не заплановано відтворення медіафайлів або станеться критична помилка, яка перериває регулярне мовлення.

en: This image will be used as the default album art when this streamer is live.
uk_UA: Це зображення використовуватиметься як обкладинка альбому за замовчуванням, коли цей стример працює в прямому ефірі.

en: This introduction file should exactly match the bitrate and format of the mount point itself.
uk_UA: Цей вступний файл має точно відповідати бітрейту та формату самої точки монтування.

en: This is an advanced feature and custom code is not officially supported by AzuraCast. You may break your station by adding custom code, but removing it should fix any issues.
uk_UA: Код користувача в розширених налаштуваннях офіційно не підтримується AzuraCast. Ви можете зламати свою станцію, додавши код користувача, але його видалення має вирішити всі проблеми.

en: This is the informal display name that will be shown in API responses if the streamer/DJ is live.
uk_UA: Це неофіційне ім'я, яке буде відображатися в відповідях API, якщо стрімер/діджей наразі в ефірі.

en: This is the number of seconds until a streamer who has been manually disconnected can reconnect to the stream. Set to 0 to allow the streamer to immediately reconnect.
uk_UA: Це кількість секунд, після якої стрімер, який був вручну відключений, може повторно приєднатись до потоку. Встановіть значення 0, щоб дозволити стрімеру миттєво під'єднатися знову.

en: This javascript code will be applied to the station public pages and login page.
uk_UA: Цей код JavaScript буде застосовано до публічних сторінок станції та сторінки входу.

en: This javascript code will be applied to the station public pages.
uk_UA: Цей код JavaScript буде застосовано до публічних сторінок станції.

en: This mode disables AzuraCast's AutoDJ management, using Liquidsoap itself to manage song playback. "next song" and some other features will not be available.
uk_UA: У цьому режимі вимикається автоматичне керування AutoDJ AzuraCast, а сам Liquidsoap використовується для управління відтворенням пісень. "Наступна пісня" та деякі інші функції не будуть доступні.

en: This Month
uk_UA: Цього місяця

en: This name should always begin with a slash (/), and must be a valid URL, such as /autodj.mp3
uk_UA: Це ім'я повинно завжди починатися з косої риски (/) та повинно бути дійсною URL-адресою, наприклад /autodj.mp3

en: This name will appear as a sub-header next to the AzuraCast logo, to help identify this server.
uk_UA: Це ім’я відображатиметься як підзаголовок поруч із логотипом AzuraCast, щоб допомогти ідентифікувати цей сервер.

en: This page lists all API keys assigned to all users across the system. To manage your own API keys, visit your account profile.
uk_UA: На цій сторінці перераховано всі ключі API, призначені всім користувачам у системі. Щоб керувати власними ключами API, відвідайте профіль свого облікового запису.

en: This password is too common or insecure.
uk_UA: Цей пароль є занадто загальним або ненадійним.

en: This playlist currently has no scheduled times. It will play at all times. To add a new scheduled time, click the button below.
uk_UA: Цей плейлист наразі не має запланованого часу. Він буде відтворюватися весь час. Щоб додати новий запланований час, натисніть кнопку нижче.

en: This playlist will play every $x minutes, where $x is specified here.
uk_UA: Цей плейлист буде відтворюватися кожні $x хвилин, де $x вказано тут.

en: This playlist will play every $x songs, where $x is specified here.
uk_UA: Цей плейлист буде відтворюватися кожні $x пісень, де $x вказано тут.

en: This port is not used by any external process. Only modify this port if the assigned port is in use. Leave blank to automatically assign a port.
uk_UA: Цей порт не використовується жодним зовнішнім процесом. Змінюйте цей порт, лише якщо призначений порт використовується. Залиште поле порожнім, щоб автоматично призначити порт.

en: This queue contains the remaining tracks in the order they will be queued by the AzuraCast AutoDJ (if the tracks are eligible to be played).
uk_UA: Ця черга містить залишкові треки у порядку, в якому вони будуть поставлені у чергу AzuraCast AutoDJ (якщо ці треки можуть бути відтворені).

en: This service can provide album art for tracks where none is available locally.
uk_UA: Ця служба може надавати обкладинки альбомів для композицій, якщо їх немає локально.

en: This software shuffles from playlists of music constantly and plays when no other radio source is available.
uk_UA: Це програмне забезпечення постійно перемішує музику з плейлистів та відтворює, коли немає іншого радіоджерела.

en: This specifies the minimum time (in minutes) between a song playing on the radio and being available to request again. Set to 0 for no threshold.
uk_UA: Це вказує мінімальний проміжок часу (у хвилинах) між звучанням пісні на радіо та можливістю повторного запиту. Встановіть 0, щоб порогу не було.

en: This specifies the time range (in minutes) of the song history that the duplicate song prevention algorithm should take into account.
uk_UA: Це вказує часовий діапазон (у хвилинах) історії пісень, який повинен враховувати алгоритм запобігання повторюваним композиціям.

en: This station's time zone is currently %{tz}.
uk_UA: Часовий пояс цієї станції зараз %{tz}.

en: This streamer is not scheduled to play at any times.
uk_UA: В даного стрімера не запланована трансляція найближчим часом.

en: This URL is provided within the Discord application.
uk_UA: Ця URL-адреса надається в програмі Discord.

en: This web hook will only run when the selected event(s) occur on this specific station.
uk_UA: Цей веб хук запускатиметься лише тоді, коли вибрані події(я) відбуватимуться на цій конкретній станції.

en: This will be shown on public player pages if the station is offline. Leave blank to default to a localized version of "%{message}".
uk_UA: Це буде показано на загальнодоступних сторінках програвача, якщо станція офлайн. Залиште порожнім, щоб за умовчанням використовувати локалізовану версію "%{message}".

en: This will be used as the label when editing individual songs, and will show in API results.
uk_UA: Це використовуватиметься як мітка під час редагування окремих пісень і відображатиметься в результатах API.

en: This will clear any pending unprocessed messages in all message queues.
uk_UA: Це очистить усі незавершені та необроблені повідомлення в усіх чергах.

en: This will produce a significantly smaller backup, but you should make sure to back up your media elsewhere. Note that only locally stored media will be backed up.
uk_UA: Це створить значно меншу резервну копію, але ви повинні переконатися, що ви створили резервну копію своїх носіїв в іншому місці. Зауважте, що буде створено резервну копію лише локально збережених медіафайлів.

en: Thumbnail Image URL
uk_UA: URL-адреса мініатюрного зображення

en: Thursday
uk_UA: Четвер

en: Time
uk_UA: Час

en: Time (sec)
uk_UA: Час (сек)

en: Time Display
uk_UA: Відображення часу

en: Time spent waiting for disk I/O to be completed.
uk_UA: Час очікування завершення дискового вводу-виводу.

en: Time stolen by other virtual machines on the same physical server.
uk_UA: Час, вкрадений іншими віртуальними машинами на тому ж фізичному сервері.

en: Time Zone
uk_UA: Часовий пояс

en: Title
uk_UA: Заголовок

en: To alleviate this potential problem with shared CPU resources, hosts assign "credits" to a VPS which are used up according to an algorithm based on the CPU load as well as the time over which the CPU load is generated. If your VM's assigned credit is used up, they will take CPU time from your VM and assign it to other VMs on the machine. This is seen as the "Steal" or "St" value.
uk_UA: Для усунення потенційних проблем зі спільними ресурсами ЦП гістьова система надає "кредити" віртуальній приватній серверній, які витрачаються відповідно до алгоритму, що базується на навантаженні ЦП та часу, протягом якого воно створюється. Якщо кредити, призначені для вашої ВМ, вичерпані, вони забирають час ЦП у вашої ВМ і надають його іншим ВМ на тому ж сервері. Це відображається як значення "Steal" або "St".

en: To customize installation settings, or if automatic updates are disabled, you can follow our standard update instructions to update via your SSH console.
uk_UA: Щоб налаштувати параметри інсталяції або якщо автоматичне оновлення вимкнено, дотримуйтесь наших стандартних інструкцій щодо оновлення через консоль SSH.

en: To download the GeoLite database:
uk_UA: Щоб завантажити базу даних GeoLite:

en: To play once per day, set the start and end times to the same value.
uk_UA: Щоб грати один раз на день, встановіть однакові значення часу початку та закінчення.

en: To restore a backup from your host computer, run:
uk_UA: Щоб відновити резервну копію з головного комп’ютера, виконайте:

en: To retrieve detailed unique listeners and client details, an administrator password is often required.
uk_UA: Для отримання детальних даних про унікальних слухачів і клієнтів потрібен пароль адміністратора.

en: To set this schedule to run only within a certain date range, specify a start and end date.
uk_UA: Щоб налаштувати цей розклад на виконання лише в межах певного діапазону дат, укажіть дату початку та завершення.

en: To use this feature, a secure (HTTPS) connection is required. Firefox is recommended to avoid static when broadcasting.
uk_UA: Для використання цієї функції потрібне безпечне (HTTPS) з'єднання. Рекомендовано використовувати браузер Firefox, щоб уникнути статичного шуму під час трансляції.

en: To verify that the code was set up correctly, enter the 6-digit code the app shows you.
uk_UA: Щоб переконатися, що код налаштовано правильно, введіть 6-значний код, який покаже програма.

en: Today
uk_UA: Сьогодні

en: Toggle Menu
uk_UA: Перемкнути меню

en: Toggle Sidebar
uk_UA: Перемкнути бічну панель

en: Top Browsers by Connected Time
uk_UA: Топ браузерів за часом підключення

en: Top Browsers by Listeners
uk_UA: Топ браузерів за кількістю слухачів

en: Top Countries by Connected Time
uk_UA: Топ країн за часом підключення

en: Top Countries by Listeners
uk_UA: Топ країн за кількістю слухачів

en: Top Streams by Connected Time
uk_UA: Топ потоків за часом підключення

en: Top Streams by Listeners
uk_UA: Топ потоків за кількістю слухачів

en: Total Disk Space
uk_UA: Загальний простір на диску

en: Total Listener Hours
uk_UA: Загальна кількість годин прослуховування

en: Total RAM
uk_UA: Всього ОЗП

en: Transmitted
uk_UA: Передано

en: Triggers
uk_UA: Тригери

en: Tuesday
uk_UA: Вівторок

en: TuneIn Partner ID
uk_UA: ID партнера TuneIn

en: TuneIn Partner Key
uk_UA: Ключ партнера TuneIn

en: TuneIn Station ID
uk_UA: Ідентифікатор станції TuneIn

en: Two-Factor Authentication
uk_UA: Двофакторна автентифікація

en: Two-factor authentication improves the security of your account by requiring a second one-time access code in addition to your password when you log in.
uk_UA: Двофакторна аутентифікація покращує безпеку вашого облікового запису, вимагаючи додатковий одноразовий код доступу, крім вашого пароля, при вході в систему.

en: Typically a website with content about the episode.
uk_UA: Зазвичай вебсайт з вмістом про епізод.

en: Typically the home page of a podcast.
uk_UA: Зазвичай це домашня сторінка подкасту.

en: Unable to update.
uk_UA: Не вдалося оновити.

en: Unassigned Files
uk_UA: Непризначені файли

en: Uninstall
uk_UA: Деінсталювати

en: Unique
uk_UA: Унікальних

en: Unique identifier for the target chat or username of the target channel (in the format @channelusername).
uk_UA: Унікальний ідентифікатор цільового чату або ім'я користувача цільового каналу (у форматі @channelusername).

en: Unique Listeners
uk_UA: Унікальні слухачі

en: Unknown
uk_UA: Невідомо

en: Unknown Artist
uk_UA: Невідомий виконавець

en: Unknown Title
uk_UA: Невідома назва

en: Unlisted
uk_UA: Неопублікований

en: Unmute
uk_UA: Включити звук

en: Unprocessable Files
uk_UA: Неопрацьовані файли

en: Upcoming Song Queue
uk_UA: Черга майбутніх пісень

en: Update
uk_UA: Оновлення

en: Update AzuraCast
uk_UA: Оновити AzuraCast

en: Update AzuraCast via Web
uk_UA: Оновити AzuraCast через браузер

en: Update AzuraCast? Your installation will restart.
uk_UA: Оновити AzuraCast? Після оновлення, ваша установка буде перезапущена.

en: Update Details
uk_UA: Деталі оновлення

en: Update Instructions
uk_UA: Інструкції з оновлення

en: Update Metadata
uk_UA: Оновити метадані

en: Update started. Your installation will restart shortly.
uk_UA: Оновлення розпочато. Ваша установка буде перезапущена незабаром.

en: Update Station Configuration
uk_UA: Оновити конфігурацію станції

en: Update via Web
uk_UA: Оновлення через браузер

en: Updated
uk_UA: Оновлено

en: Updated successfully.
uk_UA: Оновлено успішно.

en: Upload a Stereo Tool configuration file from the "Broadcasting" submenu in the station profile.
uk_UA: Завантажте файл конфігурації Stereo Tool з підменю "Трансляція" у профілі станції.

en: Upload Custom Assets
uk_UA: Завантаження користувацьких ресурсів

en: Upload Stereo Tool Configuration
uk_UA: Завантажити конфігурацію Stereo Tool

en: Upload the file on this page to automatically extract it into the proper directory.
uk_UA: Завантажте файл на цю сторінку, щоб автоматично розпакувати його у відповідний каталог.

en: Use
uk_UA: Використано

en: Use (Us)
uk_UA: Використано (Us)

en: Use API keys to authenticate with the AzuraCast API using the same permissions as your user account.
uk_UA: Використовуйте ключі API для аутентифікації в API AzuraCast з тими ж дозволами, що й ваш обліковий запис користувача.

en: Use Browser Default
uk_UA: Використовувати браузер (default)

en: Use High-Performance Now Playing Updates
uk_UA: Використовувати високопродуктивні оновлення для функції Now Playing

en: Use Icecast 2.4 on this server.
uk_UA: Використовуйте Icecast 2.4 на цьому сервері.

en: Use Less CPU (Uses More Memory)
uk_UA: Використовувати менше ЦП (використовуйте більше ОЗУ)

en: Use Less Memory (Uses More CPU)
uk_UA: Використовувати менше ОЗУ (використовує більше ЦП)

en: Use Liquidsoap on this server.
uk_UA: Використовуйте Liquidsoap на цьому сервері.

en: Use Secure (TLS) SMTP Connection
uk_UA: Використовувати безпечне (TLS) SMTP з'єднання

en: Use Shoutcast DNAS 2 on this server.
uk_UA: Використовуйте Shoutcast DNAS 2 на цьому сервері.

en: Use the Telegram Bot API to send a message to a channel.
uk_UA: Використовуйте Telegram Bot API, щоб надіслати повідомлення на канал.

en: Use Web Proxy for Radio
uk_UA: Використовувати Web Proxy для радіо

en: Used
uk_UA: Використано

en: Used for "Forgot Password" functionality, web hooks and other functions.
uk_UA: Використовується для функції «Забули пароль», веб хуків та інших функцій.

en: User
uk_UA: Користувач

en: User Accounts
uk_UA: Облікові записи користувачів

en: User Agent
uk_UA: Ідентифікатор користувача

en: User Name
uk_UA: Ім'я користувача

en: User Permissions
uk_UA: Дозволи користувача

en: Username
uk_UA: Ім'я користувача

en: Username:
uk_UA: Ім'я користувача:

en: Users
uk_UA: Користувачі

en: Users with this role will have these permissions across the entire installation.
uk_UA: Користувачі з цією роллю матимуть ці дозволи для всієї інсталяції.

en: Users with this role will have these permissions for this single station.
uk_UA: Користувачі з цією роллю матимуть ці дозволи для конкретної станції.

en: Uses either Websockets, Server-Sent Events (SSE) or static JSON files to serve Now Playing data on public pages. This improves performance, especially with large listener volume. Disable this if you are encountering problems with the service or use multiple URLs to serve your public pages.
uk_UA: Використовує або Websockets, або Server-Sent Events (SSE), або статичні JSON-файли для надання даних про Now Playing на публічних сторінках. Це поліпшує продуктивність, особливо при великому обсязі слухачів. Вимкніть це, якщо ви зустрічаєте проблеми зі службою або використовуйте кілька URL-адрес для надання публічних сторінок.

en: Using this page, you can customize several sections of the Liquidsoap configuration. This allows you to add advanced functionality to your station's AutoDJ.
uk_UA: За допомогою цієї сторінки ви можете налаштувати кілька розділів конфігурації Liquidsoap. Це дозволяє додати розширену функціональність AutoDJ для вашої станції.

en: Usually enabled for port 465, disabled for ports 587 or 25.
uk_UA: Зазвичай ввімкнено для порту 465, вимкнено для портів 587 або 25.

en: Variables are in the form of:
uk_UA: Змінні мають наступний формат:

en: View
uk_UA: Перегляд

en: View Fullscreen
uk_UA: Переглянути на весь екран

en: View Listener Report
uk_UA: Перегляд звіту про слухачів

en: View Profile
uk_UA: Перегляд профілю

en: View tracks in playlist
uk_UA: Перегляд пісень у плейлисті

en: Visit the "My License Key" page under the "Services" section.
uk_UA: Відвідайте сторінку "My License Key" у розділі "Сервіси".

en: Visit the Dropbox App Console:
uk_UA: Відвідайте консоль Dropbox App:

en: Visit the link below to sign in and generate an access code:
uk_UA: Перейдіть за посиланням нижче для входу та генерації коду доступу:

en: Visit your Mastodon instance.
uk_UA: Відвідайте вашу інстанцію Mastodon.

en: Visual Cue Editor
uk_UA: Візуальний редактор

en: Volume
uk_UA: Гучність

en: Wait
uk_UA: Очікування

en: Wait (Wa)
uk_UA: Очікування (Wa)

en: Warning
uk_UA: Увага

en: Waveform Zoom
uk_UA: Масштаб Waveform

en: Web DJ
uk_UA: Веб Діджей

en: Web Hook Details
uk_UA: Деталі веб хука

en: Web Hook Name
uk_UA: Назва веб хуку

en: Web Hook Triggers
uk_UA: Тригери веб хуку

en: Web Hook URL
uk_UA: URL веб хуку

en: Web Hooks
uk_UA: Веб хуки

en: Web hooks automatically send a HTTP POST request to the URL you specify to notify it any time one of the triggers you specify occurs on your station.
uk_UA: Веб хуки автоматично надсилають запит HTTP POST за URL-адресою, яку ви вказуєте, щоб сповістити про будь-яку подію, яку ви визначаєте, що відбувається на вашій станції.

en: Web hooks let you connect to external web services and broadcast changes to your station to them.
uk_UA: Веб хуки дозволяють вам підключатися до зовнішніх вебсервісів та передавати їм зміни, що стосуються вашої станції.

en: Web Site URL
uk_UA: Адреса вебсайту

en: Web updates are not available for your installation. To update your installation, perform the manual update process instead.
uk_UA: Оновлення вебверсії недоступні для вашої установки. Для оновлення вашої установки виконайте процес ручного оновлення.

en: WebDJ
uk_UA: Веб Діджей

en: WebDJ connected!
uk_UA: WebDJ підключений!

en: Website
uk_UA: Веб-сайт

en: Wednesday
uk_UA: Середа

en: Welcome to AzuraCast!
uk_UA: Ласкаво просимо до AzuraCast!

en: Welcome!
uk_UA: Ласкаво просимо!

en: When making API calls, you can pass this value in the "X-API-Key" header to authenticate as yourself.
uk_UA: Здійснюючи виклики API, ви можете передати це значення в заголовок «X-API-Key», щоб автентифікуватися як ви.

en: When the song changes and a live streamer/DJ is connected
uk_UA: Коли пісня змінюється і під’єднується Стример/DJ

en: When the station broadcast comes online
uk_UA: Коли трансляція станції вийде в онлайн

en: When the station broadcast goes offline
uk_UA: Коли трансляція станції переходить в режим офлайн

en: Whether the AutoDJ should attempt to avoid duplicate artists and track titles when playing media from this playlist.
uk_UA: AutoDJ повинен намагатися уникати дублювання виконавців та назв треків під час відтворення медіа з цього плейлисту.

en: Widget Type
uk_UA: Тип віджета

en: Worst Performing Songs
uk_UA: Найгірші програні пісні

en: Yes
uk_UA: Так

en: Yesterday
uk_UA: Вчора

en: You
uk_UA: Ви

en: You can also upload files in bulk via SFTP.
uk_UA: Ви також можете завантажувати файли масово через SFTP.

en: You can find answers for many common questions in our support documents.
uk_UA: Ви можете знайти відповіді на багато поширених запитань у наших довідкових документах.

en: You can include any special mount point settings here, in either JSON { key: 'value' } format or XML <key>value</key>
uk_UA: Ви можете включити будь-які налаштування точки монтування тут, у форматі JSON { key: 'value' } або значенні XML <key></key>

en: You can only perform the actions your user account is allowed to perform.
uk_UA: Ви можете виконувати лише ті дії, які дозволено виконувати вашому обліковому запису користувача.

en: You may need to connect directly to your IP address:
uk_UA: Можливо, вам доведеться під'єднатися безпосередньо до вашої IP-адреси:

en: You may need to connect directly via your IP address:
uk_UA: Можливо, вам доведеться під'єднатися безпосередньо за допомогою вашої IP-адреси:

en: You will not be able to retrieve it again.
uk_UA: Ви не зможете отримати його знову.

en: Your full API key is below:
uk_UA: Ваш повний ключ API наведено нижче:

en: Your installation is currently on this release channel:
uk_UA: Наразі ваша установка знаходиться на цьому каналі релізів:

en: Your installation is up to date! No update is required.
uk_UA: Ваша установка є актуальною! Оновлення не потрібно.

en: Your installation needs to be updated. Updating is recommended for performance and security improvements.
uk_UA: Вашу установку потрібно оновити. Рекомендується оновлення для покращення продуктивності та безпеки.

en: Your station does not support reloading configuration. Restart broadcasting instead to apply changes.
uk_UA: Ваша станція не підтримує перезавантаження конфігурації. Замість цього, перезапустіть трансляцію, щоб застосувати зміни.

en: Your station has changes that require a reload to apply.
uk_UA: У вашій станції є зміни, які потребують перезавантаження, щоб застосувати.

en: Your station supports reloading configuration.
uk_UA: Ваша станція підтримує перезавантаження конфігурації.

en: YP Directory Authorization Hash
uk_UA: Хеш авторизації каталогу "Жовтих сторінок"

en: Select...
uk_UA: Виберіть...

en: Too many forgot password attempts
uk_UA: Занадто багато спроб відновлення пароля

en: You have attempted to reset your password too many times. Please wait 30 seconds and try again.
uk_UA: Ви забагато разів намагалися скинути пароль. Зачекайте 30 секунд і повторіть спробу.

en: Account Recovery
uk_UA: Відновлення облікового запису

en: Account recovery e-mail sent.
uk_UA: Надіслано лист з відновлення облікового запису.

en: If the e-mail address you provided is in the system, check your inbox for a password reset message.
uk_UA: Якщо вказана вами електронна адреса є в системі, перевірте свою поштову скриньку на наявність повідомлення зі скиданням пароля.

en: Too many login attempts
uk_UA: Забагато спроб входу

en: You have attempted to log in too many times. Please wait 30 seconds and try again.
uk_UA: Ви намагалися увійти забагато разів. Зачекайте 30 секунд і повторіть спробу.

en: Logged in successfully.
uk_UA: Ви успішно увійшли в систему.

en: Complete the setup process to get started.
uk_UA: Завершіть процес налаштування, щоб розпочати роботу.

en: Login unsuccessful
uk_UA: Вхід не виконано

en: Your credentials could not be verified.
uk_UA: Ваші облікові дані не можуть бути перевірені.

en: User not found.
uk_UA: Користувач не знайдений.

en: Invalid token specified.
uk_UA: Вказано недійсний токен.

en: Logged in using account recovery token
uk_UA: Увійшли використовуючи токен відновлення облікового запису

en: Your password has been updated.
uk_UA: Ваш пароль був оновлений.

en: Set Up AzuraCast
uk_UA: Налаштування AzuraCast

en: Setup has already been completed!
uk_UA: Налаштування вже завершено!

en: All Stations
uk_UA: Всі станції

en: AzuraCast Application Log
uk_UA: Журнал AzuraCast

en: AzuraCast Now Playing Log
uk_UA: Журнал відтворення AzuraCast

en: AzuraCast Synchronized Task Log
uk_UA: Журнал синхронізованих завдань AzuraCast

en: AzuraCast Queue Worker Log
uk_UA: Журнал роботи черги AzuraCast

en: Service Log: %s (%s)
uk_UA: Журнал обслуговування: %s (%s)

en: Nginx Access Log
uk_UA: Журнал доступу Nginx

en: Nginx Error Log
uk_UA: Журнал помилок Nginx

en: PHP Application Log
uk_UA: Журнал PHP

en: Supervisord Log
uk_UA: Журнал керівника

en: Create a new storage location based on the base directory.
uk_UA: Створити нове місце зберігання на основі базового каталогу.

en: You cannot modify yourself.
uk_UA: Ви не можете змінювати самого себе.

en: You cannot remove yourself.
uk_UA: Ви не можете видалити себе.

en: Test Message
uk_UA: Тестове повідомлення

en: This is a test message from AzuraCast. If you are receiving this message, it means your e-mail settings are configured correctly.
uk_UA: Тестове повідомлення від AzuraCast. Якщо ви його отримали, означає, що налаштування електронної пошти вірні.

en: Test message sent successfully.
uk_UA: Тестове повідомлення успішно надіслано.

en: Less than Thirty Seconds
uk_UA: Менше ніж тридцять секунд

en: Thirty Seconds to One Minute
uk_UA: Тридцять секунд до однієї хвилини

en: One Minute to Five Minutes
uk_UA: Від однієї хвилини до п'яти хвилин

en: Five Minutes to Ten Minutes
uk_UA: П'ять хвилин до десяти хвилин

en: Ten Minutes to Thirty Minutes
uk_UA: Від десяти до тридцяти хвилин

en: Thirty Minutes to One Hour
uk_UA: Від тридцяти хвилин до однієї години

en: One Hour to Two Hours
uk_UA: Від 1 години до 2 годин

en: More than Two Hours
uk_UA: Більше ніж дві години

en: Mobile Device
uk_UA: Мобільний пристрій

en: Desktop Browser
uk_UA: Браузер

en: Non-Browser
uk_UA: Не браузер

en: Connected Seconds
uk_UA: Підключення в секундах

en: File Not Processed: %s
uk_UA: Файл не оброблено: %s

en: Cover Art
uk_UA: Обкладинка

en: File Processing
uk_UA: Обробка файлів

en: No directory specified
uk_UA: Тека не вказана

en: File not specified.
uk_UA: Файл не вказано.

en: New path not specified.
uk_UA: Новий шлях не вказано.

en: This station is out of available storage space.
uk_UA: На цій станції закінчився доступний простір для зберігання.

en: Web hook enabled.
uk_UA: Веб хук ввімкнено.

en: Web hook disabled.
uk_UA: Веб хук вимкнено.

en: Station reloaded.
uk_UA: Станція перезавантажена.

en: Station restarted.
uk_UA: Станція перезапущена.

en: Service stopped.
uk_UA: Служба зупинена.

en: Service started.
uk_UA: Служба запущена.

en: Service reloaded.
uk_UA: Служба перезавантажена.

en: Service restarted.
uk_UA: Служба перезапущена.

en: Song skipped.
uk_UA: Пісню пропущено.

en: Streamer disconnected.
uk_UA: Стрімер або діджей від'єднався.

en: Station Nginx Configuration
uk_UA: Конфігурація станції Nginx

en: Liquidsoap Log
uk_UA: Журнал Liquidsoap

en: Liquidsoap Configuration
uk_UA: Конфігурація Liquidsoap

en: Icecast Access Log
uk_UA: Журнал доступу до Icecast

en: Icecast Error Log
uk_UA: Журнал помилок Icecast

en: Icecast Configuration
uk_UA: Налаштування Icecast

en: Shoutcast Log
uk_UA: Журнал Shoutcast

en: Shoutcast Configuration
uk_UA: Налаштування Shoutcast

en: Search engine crawlers are not permitted to use this feature.
uk_UA: Роботам пошукових систем заборонено використовувати цю функцію.

en: You are not permitted to submit requests.
uk_UA: Вам не дозволено подавати запити.

en: This song or artist has been played too recently. Wait a while before requesting it again.
uk_UA: Ця пісня або виконавець вже були недавно відтворені. Зачекайте трохи часу перед тим, як подати запит знову.

en: You have submitted a request too recently! Please wait before submitting another one.
uk_UA: Ви недавно подали запит! Зачекайте, перш ніж подавати наступний.

en: Your request has been submitted and will be played soon.
uk_UA: Ваш запит надіслано та незабаром буде відтворено.

en: This playlist is not song-based.
uk_UA: Цей плейлист не складається з пісень.

en: Playlist emptied.
uk_UA: Плейлист порожній.

en: This playlist is not a sequential playlist.
uk_UA: Цей плейлист не є послідовним.

en: Playlist reshuffled.
uk_UA: Плейлист перемішаний.

en: Playlist enabled.
uk_UA: Плейлист ввімкнено.

en: Playlist disabled.
uk_UA: Плейлист вимкнено.

en: Playlist successfully imported; %d of %d files were successfully matched.
uk_UA: Плейлист успішно імпортовано; %d із %d файлів успішно знайдено.

en: Playlist applied to folders.
uk_UA: Плейлист застосований до тек.

en: %d files processed.
uk_UA: Оброблено %d файлів.

en: No recording available.
uk_UA: Немає доступних записів.

en: Record not found
uk_UA: Запис не знайдено

en: The uploaded file exceeds the upload_max_filesize directive in php.ini.
uk_UA: Завантажений файл перевищує директиву upload_max_filesize в php.ini.

en: The uploaded file exceeds the MAX_FILE_SIZE directive from the HTML form.
uk_UA: Завантажений файл перевищує директиву MAX_FILE_SIZE з HTML-форми.

en: The uploaded file was only partially uploaded.
uk_UA: Завантажений файл був завантажений лише частково.

en: No file was uploaded.
uk_UA: Файл не був завантажений.

en: No temporary directory is available.
uk_UA: Тимчасовий каталог відсутній.

en: Could not write to filesystem.
uk_UA: Не вдалося записати у файлову систему.

en: Upload halted by a PHP extension.
uk_UA: Завантаження припинено через розширення PHP.

en: Unspecified error.
uk_UA: Невизначена помилка.

en: Changes saved successfully.
uk_UA: Зміни успішно збережено.

en: Record created successfully.
uk_UA: Запис успішно створено.

en: Record updated successfully.
uk_UA: Запис успішно оновлено.

en: Record deleted successfully.
uk_UA: Запис успішно видалено.

en: Playlist: %s
uk_UA: Плейлист: %s

en: Streamer: %s
uk_UA: Стрімер: %s

en: The account associated with e-mail address "%s" has been set as an administrator
uk_UA: Обліковий запис, пов'язаний з адресою електронної пошти "%s", встановлено як адміністратор

en: Account not found.
uk_UA: Обліковий запис не знайдено.

en: Roll Back Database
uk_UA: Відновлення бази даних

en: Running database migrations...
uk_UA: Виконую переміщення бази даних...

en: Database migration failed: %s
uk_UA: Переміщення бази даних не вдалося: %s

en: Database rolled back to stable release version "%s".
uk_UA: Базу даних було відновлено до стабільної версії "%s".

en: AzuraCast Settings
uk_UA: Налаштування AzuraCast

en: Setting Key
uk_UA: Налаштування ключів

en: Setting Value
uk_UA: Налаштування значення

en: Fixtures loaded.
uk_UA: Модифікатор завантажений.

en: Backing up initial database state...
uk_UA: Резервне копіювання початкового стану бази даних...

en: We detected a database restore file from a previous (possibly failed) migration.
uk_UA: Ми виявили файл відновлення бази даних із попереднього (можливо невдалого) переміщення.

en: Attempting to restore that now...
uk_UA: Намагаюся відновити це зараз...

en: Attempting to roll back to previous database state...
uk_UA: Спроба повернутися до попереднього стану бази даних...

en: Your database was restored due to a failed migration.
uk_UA: Вашу базу даних було відновлено через невдале переміщення.

en: Please report this bug to our developers.
uk_UA: Будь ласка, повідомте про цю помилку нашим розробникам.

en: Restore failed: %s
uk_UA: Не вдалося відновити: %s

en: AzuraCast Backup
uk_UA: Резервне копіювання AzuraCast

en: Please wait while a backup is generated...
uk_UA: Зачекайте, поки створиться резервна копія...

en: Creating temporary directories...
uk_UA: Створення тимчасових каталогів...

en: Backing up MariaDB...
uk_UA: Резервне копіювання MariaDB...

en: Creating backup archive...
uk_UA: Створення архіву резервної копії...

en: Cleaning up temporary files...
uk_UA: Очищення тимчасових файлів...

en: Backup complete in %.2f seconds.
uk_UA: Резервне копіювання завершено за %.2f секунд.

en: Backup path %s not found!
uk_UA: Шлях резервного копіювання %s не знайдено!

en: Imported locale: %s
uk_UA: Імпортована мова: %s

en: Database Migrations
uk_UA: Переміщення бази даних

en: Database is already up to date!
uk_UA: База даних вже оновлена!

en: Database migration completed!
uk_UA: Перенесення бази даних завершено!

en: AzuraCast Initializing...
uk_UA: Ініціалізація AzuraCast...

en: AzuraCast Setup
uk_UA: Налаштування AzuraCast

en: Welcome to AzuraCast. Please wait while some key dependencies of AzuraCast are set up...
uk_UA: Ласкаво просимо до AzuraCast. Зачекайте, будь ласка, поки встановлюються деякі ключові залежності AzuraCast...

en: Running Database Migrations
uk_UA: Запуск міграції бази даних

en: Generating Database Proxy Classes
uk_UA: Генерація проксі-класів бази даних

en: Reload System Data
uk_UA: Перезавантаження системних даних

en: Installing Data Fixtures
uk_UA: Встановлення модифікатора даних

en: Refreshing All Stations
uk_UA: Оновлення всіх станцій

en: AzuraCast is now updated to the latest version!
uk_UA: AzuraCast оновлено до останньої версії!

en: AzuraCast installation complete!
uk_UA: Встановлення AzuraCast завершено!

en: Visit %s to complete setup.
uk_UA: Відвідайте %s щоб завершити налаштування.

en: %s is not recognized as a service.
uk_UA: %s не визнаний сервісом.

en: It may not be registered with Supervisor yet. Restarting broadcasting may help.
uk_UA: Цей елемент може ще не бути зареєстрований у диспетчері процесів Supervisor. Спробуйте перезапустити трансляцію, це може допомогти.

en: %s cannot start
uk_UA: %s не може почати

en: It is already running.
uk_UA: Він вже запущений.

en: %s cannot stop
uk_UA: %s не може зупинити

en: It is not running.
uk_UA: Він не запущений.

en: %s encountered an error: %s
uk_UA: %s зіткнувся з помилкою: %s

en: Check the log for details.
uk_UA: Подробиці перевірте в журналі.

en: You do not have permission to access this portion of the site.
uk_UA: Ви не маєте дозволу на доступ до цієї частини сайту.

en: You must be logged in to access this page.
uk_UA: Ви повинні увійти, щоб отримати доступ до цієї сторінки.

en: This value is already used.
uk_UA: Це значення вже використовується.

en: Storage location %s could not be validated: %s
uk_UA: Місце зберігання %s не може бути перевірено: %s

en: Storage location %s already exists.
uk_UA: Місце зберігання %s вже існує.

en: All Permissions
uk_UA: Усі дозволи

en: View Station Page
uk_UA: Переглянути сторінку станції

en: View Station Reports
uk_UA: Перегляд звітів станції

en: View Station Logs
uk_UA: Перегляд журналів станцій

en: Manage Station Profile
uk_UA: Керування профілем станції

en: Manage Station Broadcasting
uk_UA: Керування трансляцією станції

en: Manage Station Streamers
uk_UA: Керування стрімерами станції

en: Manage Station Mount Points
uk_UA: Керування точками підключення станції

en: Manage Station Remote Relays
uk_UA: Управління ретрансляторами станції

en: Manage Station Media
uk_UA: Керування медіафайлами станції

en: Manage Station Automation
uk_UA: Керування автоматизацією станції

en: Manage Station Web Hooks
uk_UA: Керування веб хуками станції

en: Manage Station Podcasts
uk_UA: Керування подкастами станції

en: View Administration Page
uk_UA: Переглянути сторінку адміністрування

en: View System Logs
uk_UA: Переглянути системні журнали

en: Administer Settings
uk_UA: Керування налаштуваннями

en: Administer API Keys
uk_UA: Керування ключами API

en: Administer Stations
uk_UA: Керування станціями

en: Administer Custom Fields
uk_UA: Керування користувацькими полями

en: Administer Backups
uk_UA: Керування резервними копіями

en: Administer Storage Locations
uk_UA: Керування місцем зберігання

en: Runs routine synchronized tasks
uk_UA: Виконування регулярних синхронізованих завдань

en: Database
uk_UA: База даних

en: Web server
uk_UA: Веб Сервер

en: Now Playing manager service
uk_UA: Керування сервісом Now Playing

en: PHP queue processing worker
uk_UA: PHP-обробник черги

en: Cache
uk_UA: Кеш

en: SFTP service
uk_UA: Служба SFTP

en: This product includes GeoLite2 data created by MaxMind, available from %s.
uk_UA: Цей продукт включає дані GeoLite2, створені компанією MaxMind, доступні від %s.

en: IP Geolocation by DB-IP
uk_UA: Геолокація IP за допомогою DB-IP

en: GeoLite database not configured for this installation. See System Administration for instructions.
uk_UA: База даних GeoLite не налаштована для цієї установки. Дивіться Розділ адміністрування системи для отримання інструкцій.

en: Installation Not Recently Backed Up
uk_UA: Резервна копія установки давня

en: This installation has not been backed up in the last two weeks.
uk_UA: Резервна копія цієї інсталяції не створювалася протягом останніх двох тижнів.

en: Service Not Running: %s
uk_UA: Служба не працює: %s

en: One of the essential services on this installation is not currently running. Visit the system administration and check the system logs to find the cause of this issue.
uk_UA: Одна з необхідних служб у цій установці не працює. Відвідайте адміністрування системи та перевірте системні журнали, щоб знайти причину цієї проблеми.

en: New AzuraCast Stable Release Available
uk_UA: Доступна нова стабільна версія AzuraCast

en: Version %s is now available. You are currently running version %s. Updating is recommended.
uk_UA: Версія %s тепер доступна. Зараз ви використовуєте версію %s. Рекомендовано оновлення.

en: New AzuraCast Rolling Release Available
uk_UA: Доступна нова версія AzuraCast Rolling Release

en: Your installation is currently %d update(s) behind the latest version. Updating is recommended.
uk_UA: Зараз ваша інсталяція на %d оновлення(ь) відстає від останньої версії. Рекомендовано оновлення.

en: Switch to Stable Channel Available
uk_UA: Доступно перемикання на стабільний канал

en: Your Rolling Release installation is currently older than the latest Stable release. This means you can switch releases to the "Stable" release channel if desired.
uk_UA: Ваша інсталяція Rolling Release наразі є старішою за останню стабільну версію. Це означає, що ви можете перемкнутись на канал "Стабільних" версій, якщо бажаєте.

en: Synchronization Disabled
uk_UA: Синхронізацію вимкнено

en: Routine synchronization is currently disabled. Make sure to re-enable it to resume routine maintenance tasks.
uk_UA: Регулярна синхронізація вимкнена. Переконайтеся, що ви знову включили її, щоб продовжити регулярні завдання технічного обслуговування.

en: Synchronization Not Recently Run
uk_UA: Останнім часом синхронізація не виконувалась

en: The routine synchronization task has not run recently. This may indicate an error with your installation.
uk_UA: Регулярне завдання синхронізації не виконувалося недавно. Це може свідчити про помилку в установці.

en: The performance profiling extension is currently enabled on this installation.
uk_UA: Розширення профілювання продуктивності наразі увімкнено в цій установці.

en: You can track the execution time and memory usage of any AzuraCast page or application from the profiler page.
uk_UA: Ви можете відстежувати час виконання та використання пам'яті будь-якої сторінки або додатка AzuraCast зі сторінки профілювання.

en: Profiler Control Panel
uk_UA: Панель керування профілюванням

en: Performance profiling is currently enabled for all requests.
uk_UA: Профілювання продуктивності наразі увімкнено для всіх запитів.

en: This can have an adverse impact on system performance. You should disable this when possible.
uk_UA: Це може негативно вплинути на продуктивність системи. Ви повинні вимкнути це, коли є можливість.

en: You may want to update your base URL to ensure it is correct.
uk_UA: Ви можете оновити базову URL-адресу, щоб переконатися, що вона правильна.

en: If you regularly use different URLs to access AzuraCast, you should enable the "Prefer Browser URL" setting.
uk_UA: Якщо ви регулярно використовуєте різні URL-адреси для доступу до AzuraCast, вам слід увімкнути параметр "Надавати перевагу URL-адресі браузера".

en: Your "Base URL" setting (%s) does not match the URL you are currently using (%s).
uk_UA: Ваше налаштування "Базова URL-адреса" (%s) не відповідає URL-адресі, яку ви зараз використовуєте (%s).

en: AzuraCast Installer
uk_UA: Інсталятор AzuraCast

en: Welcome to AzuraCast! Complete the initial server setup by answering a few questions.
uk_UA: Ласкаво просимо до AzuraCast! Завершіть початкове налаштування сервера, відповівши на кілька запитань.

en: AzuraCast Updater
uk_UA: Оновлення AzuraCast

en: Change installation settings?
uk_UA: Змінити налаштування встановлення?

en: AzuraCast is currently configured to listen on the following ports:
uk_UA: AzuraCast налаштована прослуховувати наступні порти:

en: HTTP Port: %d
uk_UA: HTTP Порт: %d

en: HTTPS Port: %d
uk_UA: HTTPS Порт: %d

en: SFTP Port: %d
uk_UA: SFTP Порт: %d

en: Radio Ports: %s
uk_UA: Радіо Порти: %s

en: Customize ports used for AzuraCast?
uk_UA: Налаштувати порти, які використовуються для AzuraCast?

en: Writing configuration files...
uk_UA: Запис конфігураційних файлів...

en: Server configuration complete!
uk_UA: Налаштування сервера завершено!

en: This file was automatically generated by AzuraCast.
uk_UA: Цей файл був автоматично створений AzuraCast.

en: You can modify it as necessary. To apply changes, restart the Docker containers.
uk_UA: Ви можете змінити його за потреби. Щоб застосувати зміни, перезапустіть контейнери Docker.

en: Remove the leading "#" symbol from lines to uncomment them.
uk_UA: Щоб розкоментувати рядки, видаліть із рядків символ «#» на початку.

en: Valid options: %s
uk_UA: Допустимі параметри: %s

en: Default: %s
uk_UA: За замовчуванням: %s

en: Additional Environment Variables
uk_UA: Додаткові змінні середовища

en: (Docker Compose) All Docker containers are prefixed by this name. Do not change this after installation.
uk_UA: (Docker Compose) Усі контейнери Docker мають префікс цієї назви. Не змінюйте це після встановлення.

en: (Docker Compose) The amount of time to wait before a Docker Compose operation fails. Increase this on lower performance computers.
uk_UA: (Docker Compose) Час очікування перед тим, як операція Docker Compose закінчиться неуспішно. Збільште це значення на менш потужних комп'ютерах.

en: HTTP Port
uk_UA: HTTP Порт

en: The main port AzuraCast listens to for insecure HTTP connections.
uk_UA: Основний порт, який AzuraCast перевіряє на наявність небезпечних HTTP-з’єднань.

en: HTTPS Port
uk_UA: HTTPS Порт

en: The main port AzuraCast listens to for secure HTTPS connections.
uk_UA: Основний порт, який AzuraCast прослуховує для безпечних з’єднань HTTPS.

en: The port AzuraCast listens to for SFTP file management connections.
uk_UA: Порт, який AzuraCast прослуховує підключення для керування файлами SFTP.

en: Station Ports
uk_UA: Порти Станції

en: The ports AzuraCast should listen to for station broadcasts and incoming DJ connections.
uk_UA: Порти, які AzuraCast має прослуховувати для трансляцій станцій і вхідних з’єднань діджеїв.

en: Docker User UID
uk_UA: UID користувача Docker

en: Set the UID of the user running inside the Docker containers. Matching this with your host UID can fix permission issues.
uk_UA: Встановіть UID користувача, який працює в межах контейнерів Docker. Відповідність цього значення з UID вашого хоста може вирішити проблеми з дозволами.

en: Docker User GID
uk_UA: GID користувача Docker

en: Set the GID of the user running inside the Docker containers. Matching this with your host GID can fix permission issues.
uk_UA: Встановіть GID користувача, який працює в межах контейнерів Docker. Відповідність цього значення з GID вашого хоста може вирішити проблеми з дозволами.

en: Use Podman instead of Docker.
uk_UA: Використовуйте Podman замість Docker.

en: Advanced: Use Privileged Docker Settings
uk_UA: Розширено: Використовуйте привілейовані налаштування Docker

en: The locale to use for CLI commands.
uk_UA: Мова для команд CLI.

en: The application environment.
uk_UA: Оточення програми.

en: Manually modify the logging level.
uk_UA: Вручну змінити рівень ведення журналу.

en: This allows you to log debug-level errors temporarily (for problem-solving) or reduce the volume of logs that are produced by your installation, without needing to modify whether your installation is a production or development instance.
uk_UA: Це дозволяє тимчасово реєструвати помилки рівня налагодження (для вирішення проблем) або зменшити обсяг журналів, які генерує ваша установка, не змінюючи, чи є ваша установка екземпляром для продукції чи розробки.

en: Enable Custom Code Plugins
uk_UA: Увімкнути власні плагіни коду

en: Enable the composer "merge" functionality to combine the main application's composer.json file with any plugin composer files. This can have performance implications, so you should only use it if you use one or more plugins with their own Composer dependencies.
uk_UA: Увімкнути функціональність "merge" composer для поєднання основного файлу composer.json додатку з будь-якими файлами composer плагінів. Це може вплинути на продуктивність, тому слід використовувати його тільки в разі використання одного або кількох плагінів з власними залежностями composer.

en: Minimum Port for Station Port Assignment
uk_UA: Мінімальний порт для призначення порту станції

en: Modify this if your stations are listening on nonstandard ports.
uk_UA: Змініть це, якщо ваші станції прослуховують нестандартні порти.

en: Maximum Port for Station Port Assignment
uk_UA: Максимальний порт для призначення порту станції

en: Show Detailed Slim Application Errors
uk_UA: Показати детальні помилки додатку Slim

en: This allows you to debug Slim Application Errors you may encounter. Please report any Slim Application Error logs to the development team on GitHub.
uk_UA: Це дозволяє вам відлагоджувати помилки додатку Slim, з якими ви можете зіткнутися. Будь ласка, повідомляйте будь-які журнали помилок додатку Slim команді розробників на GitHub.

en: MariaDB Host
uk_UA: Хост MariaDB

en: Do not modify this after installation.
uk_UA: Не змінюйте це після встановлення.

en: MariaDB Port
uk_UA: Порт MariaDB

en: MariaDB Username
uk_UA: Ім'я користувача MariaDB

en: MariaDB Password
uk_UA: Пароль MariaDB

en: MariaDB Database Name
uk_UA: Ім'я бази даних MariaDB

en: Auto-generate Random MariaDB Root Password
uk_UA: Автоматично згенерувати випадковий пароль для root в MariaDB

en: MariaDB Root Password
uk_UA: Пароль Root MariaDB

en: Enable MariaDB Slow Query Log
uk_UA: Увімкнути журнал повільних запитів MariaDB

en: Log slower queries to diagnose possible database issues. Only turn this on if needed.
uk_UA: Включіть це, щоб реєструвати повільні запити та діагностувати можливі проблеми з базою даних. Увімкніть цю опцію лише у разі необхідності.

en: MariaDB Maximum Connections
uk_UA: Макс. кількість підключень MariaDB

en: Set the amount of allowed connections to the database. This value should be increased if you are seeing the "Too many connections" error in the logs.
uk_UA: Встановіть кількість дозволених підключень до бази даних. Це значення слід збільшити, якщо ви бачите в журналах помилку «Забагато підключень».

en: MariaDB InnoDB Buffer Pool Size
uk_UA: Розмір буферного пулу InnoDB MariaDB

en: The InnoDB buffer pool size controls how much data & indexes are kept in memory. Making sure that this value is as large as possible reduces the amount of disk IO.
uk_UA: Розмір буферного пулу InnoDB впливає на кількість даних та індексів, які зберігаються в пам'яті. При встановленні значення якомога більшого розміру зменшується кількість операцій введення-виведення з диска.

en: MariaDB InnoDB Log File Size
uk_UA: Розмір журнального файлу InnoDB MariaDB

en: The InnoDB log file is used to achieve data durability in case of crashes or unexpected shutoffs and to allow the DB to better optimize IO for write operations.
uk_UA: Журнальний файл InnoDB використовується для забезпечення стійкості даних у випадку збоїв або неочікуваного вимкнення та для покращення оптимізації операцій запису в базі даних.

en: Enable Redis
uk_UA: Увімкнути Redis

en: Disable to use a flatfile cache instead of Redis.
uk_UA: Вимкніть, щоб використовувати flatfile файловий кеш замість Redis.

en: Redis Host
uk_UA: Хост Redis

en: Redis Port
uk_UA: Порт Redis

en: PHP Maximum POST File Size
uk_UA: Максимальний розмір файлу PHP POST

en: PHP Memory Limit
uk_UA: Ліміт пам'яті PHP

en: PHP Script Maximum Execution Time (Seconds)
uk_UA: Максимальний час виконання сценарію PHP (секунди)

en: Short Sync Task Execution Time (Seconds)
uk_UA: Тривалість виконання коротких синхронізаційних завдань (у секундах)

en: The maximum execution time (and lock timeout) for the 15-second, 1-minute and 5-minute synchronization tasks.
uk_UA: Максимальний час виконання (і час очікування блокування) для синхронізаційних завдань тривалістю 15 секунд, 1 хвилина і 5 хвилин.

en: Long Sync Task Execution Time (Seconds)
uk_UA: Тривалий час виконання завдання синхронізації (секунди)

en: The maximum execution time (and lock timeout) for the 1-hour synchronization task.
uk_UA: Максимальний час виконання (і час очікування блокування) для синхронізаційного завдання тривалістю 1 годину.

en: Now Playing Delay Time (Seconds)
uk_UA: Час затримки Now Playing (у секундах)

en: The delay between Now Playing checks for every station. Decrease for more frequent checks at the expense of performance; increase for less frequent checks but better performance (for large installations).
uk_UA: Затримка між перевірками "Now Playing" для кожної станції. Зменшіть це значення, щоб збільшити частоту перевірок, але за ціною продуктивності; збільшіть для менш частотних перевірок, але з кращою продуктивністю (для великих установок).

en: Now Playing Max Concurrent Processes
uk_UA: Максимальна кількість одночасних процесів "Now Playing"

en: The maximum number of concurrent processes for now playing updates. Increasing this can help reduce the latency between updates now playing updates on large installations.
uk_UA: Максимальна кількість одночасних процесів для оновлення "Now Playing". Збільшення цього значення може допомогти зменшити затримку між оновленнями "Now Playing" на великих установках.

en: Maximum PHP-FPM Worker Processes
uk_UA: Максимальна кількість робочих процесів PHP-FPM

en: Enable Performance Profiling Extension
uk_UA: Увімкнути розширення профілювання продуктивності

en: Profiling data can be viewed by visiting %s.
uk_UA: Дані профілювання можна переглянути, відвідавши %s.

en: Profile Performance on All Requests
uk_UA: Продуктивність профілю за всіма запитами

en: This will have a significant performance impact on your installation.
uk_UA: Це матиме значний вплив на продуктивність вашої установки.

en: Profiling Extension HTTP Key
uk_UA: Ключ HTTP розширення профілювання

en: The value for the "SPX_KEY" parameter for viewing profiling pages.
uk_UA: Значення параметра "SPX_KEY" для перегляду сторінок профілювання.

en: Profiling Extension IP Allow List
uk_UA: Список IP-адрес, дозволених для доступу до сторінок профілювання

en: Enable web-based Docker image updates
uk_UA: Активувати оновлення образів Docker через веб-інтерфейс

en: Extra Ubuntu packages to install upon startup
uk_UA: Додаткові пакети Ubuntu для встановлення під час запуску

en: Separate package names with a space. Packages will be installed during container startup.
uk_UA: Розділяйте назви пакетів пробілом. Пакети будуть встановлені під час запуску контейнера.

en: Album Artist
uk_UA: Виконавець альбому

en: Album Artist Sort Order
uk_UA: Сортування порядку виконавця альбому

en: Album Sort Order
uk_UA: Порядок сортування альбому

en: Band
uk_UA: Гурт

en: BPM
uk_UA: уд/хв

en: Comment
uk_UA: Коментар

en: Commercial Information
uk_UA: Комерційна інформація

en: Composer
uk_UA: Композитор

en: Composer Sort Order
uk_UA: Порядок сортування композиторів

en: Conductor
uk_UA: Диригент

en: Content Group Description
uk_UA: Опис групи контенту

en: Copyright
uk_UA: Авторські права

en: Copyright Message
uk_UA: Повідомлення про авторські права

en: Encoded By
uk_UA: Кодування

en: Encoder Settings
uk_UA: Налаштування кодування

en: Encoding Time
uk_UA: Час кодування

en: File Owner
uk_UA: Власник файлу

en: File Type
uk_UA: Тип файлу

en: Initial Key
uk_UA: Початковий ключ

en: Internet Radio Station Name
uk_UA: Назва інтернет-радіостанції

en: Internet Radio Station Owner
uk_UA: Власник інтернет-радіостанції

en: Involved People List
uk_UA: Список учасників

en: Linked Information
uk_UA: Пов'язана інформація

en: Lyricist
uk_UA: Автор тексту

en: Media Type
uk_UA: Тип медіа

en: Mood
uk_UA: Настрій

en: Music CD Identifier
uk_UA: Ідентифікатор музичного CD

en: Musician Credits List
uk_UA: Список музикантів, що брали участь

en: Original Album
uk_UA: Початковий Альбом

en: Original Artist
uk_UA: Оригінальний виконавець

en: Original Filename
uk_UA: Початкове ім'я файлу

en: Original Lyricist
uk_UA: Оригінальний автор тексту

en: Original Release Time
uk_UA: Оригінальний час релізу

en: Original Year
uk_UA: Оригінальний рік

en: Part of a Compilation
uk_UA: Частина збірки

en: Part of a Set
uk_UA: Частина набору

en: Performer Sort Order
uk_UA: Порядок сортування виконавців

en: Playlist Delay
uk_UA: Затримка плейлисту

en: Produced Notice
uk_UA: Повідомлення про створення

en: Publisher
uk_UA: Видавець

en: Recording Time
uk_UA: Час запису

en: Release Time
uk_UA: Час релізу

en: Remixer
uk_UA: Автор реміксу

en: Set Subtitle
uk_UA: Встановити субтитри

en: Subtitle
uk_UA: Субтитри

en: Tagging Time
uk_UA: Час тегування

en: Terms of Use
uk_UA: Умови використання

en: Title Sort Order
uk_UA: Порядок сортування по назві

en: Track Number
uk_UA: Номер треку

en: Unsynchronised Lyrics
uk_UA: Несинхронізований текст

en: URL Artist
uk_UA: URL Виконавця

en: URL File
uk_UA: URL Файлу

en: URL Payment
uk_UA: URL Придбати

en: URL Publisher
uk_UA: URL Видавця

en: URL Source
uk_UA: URL Джерела

en: URL Station
uk_UA: URL Станції

en: URL User
uk_UA: URL Користувача

en: Year
uk_UA: Рік

en: An account recovery link has been requested for your account on "%s".
uk_UA: Для вашого облікового запису на "%s" надійшов запит на посилання для відновлення облікового запису.

en: Click the link below to log in to your account.
uk_UA: Натисніть посилання нижче, щоб увійти до свого облікового запису.

en: Powered by %s
uk_UA: За підтримки %s

en: Forgot Password
uk_UA: Забули пароль

en: Sign in
uk_UA: Увійти

en: Send Recovery E-mail
uk_UA: Надіслати E-mail для відновлення

en: Enter Two-Factor Code
uk_UA: Введіть двофакторний код

en: Your account uses a two-factor security code. Enter the code your device is currently showing below.
uk_UA: Ваш обліковий запис використовує двофакторний код безпеки. Введіть код, який відображається на вашому пристрої нижче.

en: Security Code
uk_UA: Код безпеки

en: This installation's administrator has not configured this functionality.
uk_UA: Адміністратор цієї установки не налаштував цю функцію.

en: Contact an administrator to reset your password following the instructions in our documentation:
uk_UA: Щоб скинути пароль, зверніться до адміністратора, дотримуючись інструкцій у нашій документації:

en: Password Reset Instructions
uk_UA: Інструкції щодо скидання пароля
